Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i mdłości po stosunku


Gość mi...k8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 22 lata ... mam nieco dyskretne pytanie i chciała bym porozmawiac o kims dojrzałym i powarznie podchocacym do takich sprawm... stosunek byl w niedziele... od poniedzialku do soboty miałam straszne mdłości bule brzucha u dołu i zawroty głowy .zaczełam strasznie duzo jest piersi zrobily sie nieco wieksze i nabrziale . Jazda samochodem zaczyna byc meczaca mdłośći i zawroty co dotychczas nie sprawiało problemu . Od dwuch dni zauwarzylam (13dzień)ze z okolic intymnych wydobywa sie dziwna BIAŁA wydzielina-śluz .Czy to oznacza ze jestem w ciaży ??? Czy test po 48g po stosunku był za wczesnie zrobiony .??? ... test robiłam w wtorek czy to za szybko ... Czekam na odpowiedz .... prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

po pierwsze czemu nie stosujesz antykoncepcji? jesli dobrze zrozumialam to masz 13 dc czyli owulacje i to jest sluz owulacyjny, nomoglas zajsc w ciaze, ale test pokaze ciaze po ok 12-14 dniach od owulacji, a najszybciej w dniu spodziewanej miesiaczki, a ty robilas go w ktorym dniu cyklu bo wtorek nic mi nie mowi

Odnośnik do komentarza

hmmm nie ze nie stosuje tylko chciała bym mic dziecko dla tego nie stosuje antykoncepcji .... wytłumacze ci tak 6 wrzesnia skonczyła mi sie miesiaczka z mezczyzna doszło do zblizenia 15 w niedziele mdłości , zawroty glowy nudnosci , trwały od 16 do 21 wrzesnia co dziennie rano az do popołudnia w równioerz od dnia 16 do dnia dzisiajszego jazda samochodem sprawia mi trudnosci takie jak złe samopoczucie mdłośći i zawroty głowy, od srodka czuje straszne ciepło w swoim ciele. Postanowiłam test ciążowy zrobić 17 w wtorek ale sadze ze to było za wześnie... Nie bardzo rozumiem te dni owulacji. ?!?

Odnośnik do komentarza

Mi spuznia się okres 2 tygodnie robiłam 2 testy i są negatywne i zamiast okresu miałam tleciało mi takie białe coś czułam jak bym miała okres ale to nie było to tylko te takie białe upławy nic mnie nie boli tylko mam troche wrażliwe sutki i częsciej chodze do toalety jutro zrobie test jeszcze i ide do ginekologa w poniedziałek ale nie wiem czy mam się martwić ???? i miałam bule podbrzusza

Odnośnik do komentarza

Mi okres spużnia się prawie 3 tyg robiłam 3 testy ostatni 10 dni temu ostatni okres miałam 13-17 sierpnia .. współżyłam z narzeczonym w dni płodne stosunek przerywany oraz po dniach płodnych .. pare dni po spodziewanym terminie okresu miałam zawroty głowy i nudnosci może przez 2 dni i bul podbrzusza przez około tydz ale tylko od czasu do czasu nie mocny .. a zamiast okresu normalnie czułam jak bym okres miała leciał mi biały jak by śluz potem go nie było teraz od tyg am wrażliwe sutki .. nic mnie nie piekło ani nie swędziało . bardzo prosze mi doradzić czy to może byc ciąża ?? może za wcześnie zrobiłam testy ??

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. 15 listopada mialam pierwszy dzien okresu. Okres skonczyl mi sie 18 listopada. Od paru dni mam mdlosci bole glowy oraz boli mnie podbrzusze. Czasem w okolicach jajnikow a czasem tak jakby macica. Bóle zaczely sie po stosunku z partnerem 20 listopada. Jestem po jednej ciazy. Mialam cc 14 lipca 2014. Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Pyśka1219

Hej muszę sie o coś was spytać mam 16 lat wczoraj doszło do stosunku czyli w niedziele a od dzisiaj z rana mam mdłości nawet jak jeżdże MPK boli mi podbrzusze bardzo ciągnie na wymioty nie wiem co robić dodam że kochaliśmy sie bez zabezpieczenia bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...