Forum Ginekologia

Implanty piersi

~Viktorija

~Viktorija

Hej,
Chciałam ws prosić o rade. Mam bardzo mał biust , no szczerze to jestem płaska. Przy dobrych wiatrach noszę AA. OD pewnego czasu chodzi za mną pomysł wszepienia sobie implantów aby móc czuć sie jak kobieta. Co o tym sądzcie? Możę któraś ma takie implanty? Jak się je nosi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Panda

Panda

Miałam kiedys kolezanke co ma implanty teraz wyjechała za granice to nie mam z nia kontaktu, powiem tak - efekt swietny naprawde piersi jak u modelki z playboya minus jest taki ze nie powieksza Ci na bardzo duze bo to chyba 2-3 rozmiary max moga powiejkszyc jest malutki slad i jest ryzyko ze cos pojdzie nie tak i oczywiscie kasa. Wiem ze w nałeczowie czy cos jest chirurgia plastyczna ponoc ładnie robia

229 panda Kobieta, 41 lat, Katowice
~Viktorija

~Viktorija

ja się ucieszę i z b a z C to bedę skakać pod chmury. Wiem że to kosztuje dlatego zniam się położę pod skalpel chce być pewna swojej decyzji.

manamana

manamana

Ja mogę opowiedzieć jak wyglądało takie coś z perspektywy mojej siostry.Implanty piersi od długiego czasu chodziły jej po głowie, ponieważ miała bardzo mały biust i zawsze wyglądała jak typowa chłopczyca, a pragnęła czuć się kobieco. Zdecydowała się więc na operację powiększania piersi i naprawdę była zadowolona z efektów. Wiadomo jak to operacja-było trochę bólu, ale wszystko wynagrodził jej wygląd piersi bo zagojeniu się ran i zdjęciu szwów. Teraz ma piękny biust w rozmiarze C i jest już kompletnie inną dziewczyną-bardziej weselszą, śmiałą, pozbawioną kompleksów. A wszystko dlatego, że pewnego dnia wpadła na to, żeby znaleźć dobrą klinikę i umówić się na wizytę z lekarzem.
Sądzę więc, że jeżeli takie zmiany są przemyślane i naprawdę tego chcemy, to warto spróbować.

106161 manamana Kobieta, 25 lat, Katowice
~julitka21

~julitka21

Miałam jakieś 3 lata temu operacje powiększenia piersi u dr Boligłowy i przyznam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu - zmieniło się moje postrzeganie siebie samej, poczułam się pewniejsza siebie, a doskonale dobrane wyglądają mega naturalnie.