Skocz do zawartości
Forum

Nieprzyjemny zapach z pochwy i pieczenie


Gość ismena26

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich otoz moj problem jet doyc nie jasny i zagadkowy ,mianowicie czuje ze moj zapach pochwy nie jest pawidlowy /nierzyjemnie pachnie dodam ze czsami mam bialawe uplawy bez zadnych grudek itp.zalezy od cyklu raz jest bardziej intesywny smierdzacy innym razem o zapachu jakby kefiru.badania mialam robione wymaz bakteriol.3 razy nic nie wykryto ph pochwy mam prawidlowe bo az 4 .kompletnie nie wiem co robic lekarze rozkladaja rece.do tego czsami czuje ze ta m w srodku mnie piecze i obszczypuje:(oraz czuje bol pry stosunku

Odnośnik do komentarza

może jakoś źle się myjesz? Albo zbyt rzadko zmieniasz bieliznę? Przepraszam jesli Cię uraziłam ale skoro wymaz niczego nie wykazał, lekarze rozkładają ręce to albo coś robisz źle albo taka Twoja natura... Ale to dizwne bo skoro Cię piecze i masz brzydki zapach to musi coś go powodować.

Odnośnik do komentarza

od zawsze dbalam o higiene pedantycznie ,wczesniej takich problemow nie mialam uzywam plunow do higieny ,lykam systematycznie bakterie kwasu mlekowego .roblam bakteriolog badanie moczu tez nic nie wyszlo bo mnie przy oddawaniu mocz tez piecze i wtedy tez gdy mam pelny pecherz to odczuwam takie szczypanie:(bylam chyba juz u ok 10 lekarzy i nic:(przepisuja leki ale nic nie pomaga:(ne wiem czemu mnie boli podcz tosunkow:(

Odnośnik do komentarza

No to faktycznie dziwne, a moze zamiast połykac pigułki z kwasem mlekowym powinnas stosowac je w postaci kapsułek dopochwowych. Moze byc tak, ze kwas żołądkowy metabolizuje i probiotyk nie dociera do pochwy. Mysle ze lapszym pomysłem jest stosowanie np lactovaginalu w postaci dopochwowej, działa szybciej, bo w miejscu podania i nie jest narazony nadziałanie kwasu żołądkowego.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze robilam posiew moczu nawet 2 razy i nic zadnych bakterii wyszly tylko jakies azotany ++ i jakies komorki nablonka rezta wszystko ok:(naprawde boje sie ze nie poradze sobie z tym robilam test na chlamydie itp mycoplazma ureaplazmaNEISSERIA GONORRHOEAE.gardnella wzystko negatywnie.

Odnośnik do komentarza

To może to faktycznie jakaś bakteria w moczu, może zrób sobie posiew z moczu i wymaz z cewki moczowej. Moja mama miała w moczu Escherichie coli, lekarz polecił jej pić dużo wody i herbatki z żurawiny, zażywać witaminę C i żuravit. Dodatkowo stosowała probiotyk doustny provag, który kolonizuję bakteriami mlekowymi jelita, pochwę i pęcherz, a tym samym chroni przed infekcjami. Możesz się skonsultować z lekarzem, być może akurat tu tkwi problem.

Odnośnik do komentarza

nie nic nie zmienilam zadnej diety :(jestem przed okresem i cczuje okropny bol i pieczenie po okresie jest tak samo.czy uwazacie ze to moze dlugorwala grzybica moze byc?dlatego nie wuchodzi w badaniach bo tak dlugo to juz trwa ze jakos przenikla glebiej :(

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za wsparcie jestescie kochane .chyba tak zrobie te wymazy jescze .bo pozostal mi jakis cien nadziei ze moze uda mi ie to zwalczyc wkoncu bo mam juz 30 lat i chcialabym wkoncu miec dziecko:(a tu co chwile cos staje mi na drodze.powiedzcie mi jesli mam zalozmy w gardle czy jelicie to serio to moze powodowac u mnie te okropne pieczenie bol podczs stounkow o raz pobolowanie podbrzusza po sexie i po orgazmie?bol identyczny prawie jak przy okresie

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Dobrze jak zrobisz sobie jeszcze badanie moczu, usg j. brzusznej, usg ginekologiczne. Najlepiej jak zaufasz jednemu lekarzowi i będziesz się u niego leczyć. Przerywanie leczenia i chodzenie do 10 różnych lekarzy na pewno jest dla Ciebie niekorzystne. Jeżeli badania nic nie wskażą to Twoja choroba może mieć podłoże somatyczne. Są różne przyczyny bolesnych stosunków. Najlepiej jak przyczynę ustali lekarz ginekolog.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

czy uzywacie prezerwatywy? wiele osób uczulonych jest na lateks.....poza tym wczesniej czytałam ,ze w moczu masz azotany ++ i nabłonki, to świadczy o stanie zapalnym układu moczowego, stąd piecznie cewki moczowej, spróbuj zastosowac urofuragin ,witamine C ale nie syntetyk tylko kup w aptece acerolę, na jakis czas przystopuj ze słodyczami ,jesli chodzi o podloże psychiczne ,to u mnie bardzo często jest swedzenie w środku, ale wyciszam sie troszke sprawdzonymi sposobami i samo mija za jakis czas....

Odnośnik do komentarza

nie jestem uczulona na lateks napewno..wiem ze wiele oob tak ma ale to napewno nie uczulenie .bo te moje objawy raz mam ilne raz slabsze ograniczam slodycze ,jem duzo cytrusow itp:(sprbuje tego co mi napisalas .mam nadzieje ze pomoze kiedys stpsowalam cos podobnego urinal pro uro metronidazol i furagina ale nic nie pomoglo :(

Odnośnik do komentarza

ja ból przy stosunku miałam kiedy pojawiła się nadżerka ale pewnie u Ciebie to mało prawdopodobne skoro lekarz przebadał zauważyłby zapewne, natomiast przy pieczeniu czy swędzeniu i nieprzyjemnym zapachu stosuję invag lek probiotyczny dopochwowy, mnie od razu pomaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...