Skocz do zawartości
Forum

Białe grudki i kropki na łechtaczce


Gość Angeline.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Jakiś tydzień temu zauważyłam na łechtaczce (w sumie to odrobinę wyżej) i pojedyncze na zewnętrznych wargach sromowych białe "grudki", "kropki". Nie swędzi mnie to, nie piecze, gdybym nie zauważyła ich to bym chyba o nich nie wiedziała. Nie wiem od kiedy to mam ale raczej od nie dawna. Nie wiem co robić. Uprawiałam seks oralny ale jakiś czas temu, nie przypominam sobie, żeby partner miał podobny problem. Byłabym wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Chyba się źle wyraziłam, tak myśle. to są takie kropki, coś jak krostki. szukałam na internecie ale nie znalazłam nic konkretnego. Nie mm żadnych upławów ani nic. po prostu białe krostki. małe. musiałam się wysilić żeby je dokładnie zobaczyć. stosuję maść o podobnej nazwie. Czy ktoś może uważa, że to co innego?

Odnośnik do komentarza

może to jakaś grzybica, spróbuj zastosować lek probiotyczny invag stosuje się dopochwowo, najlepiej przez 7 dni dostaniesz bez recepty w aptece, ja go zawsze stosuje przy infekcjach, mnie zwykle swędzi i piecze i mnie szybko pomaga

Odnośnik do komentarza

Można by powiedzieć, że jestem po prostu zdesperowana. Udałam się do lekarza. Lekarka stwierdziła, że to od depilacji, przepisała Tantum Rosa i maść Triderm. Nic nie pomogło, nie depiluje tych miejsc, ale również nie pomogło. Wciąż mam te kropki. Zrobiły mi się na końcach warg sromowych. Nie wygląda to najlepiej, wręcz naprawdę źle. Do lekarza znów nie pójdę, ponieważ nie ma miejsc na kasę chorych czy jak to tam, a prywatnie jest drogo ,i szczerze mówiąc, nie stać mnie na to. Nie wiem co robić. na dodatek mam wrażenie, że mi tam jakby żyły powyłaziły. Może ktoś z was ma jakiś pomysł albo wie jak mi pomóc??

Odnośnik do komentarza
Gość usmiechnieta panna

a moze to wlasnie te kaszaki, podobno nie sa grozne, wiec nie ma sie co martwic, jedynie co, to radzilabym ci brac probiotyki dla kobiet, np.provag, na wypadek gdyby byla w tych krostach jakas bakteria, bakterie dostarczone z probiotykiem po zasiedleniu pochwy nie pozwola na rozwoj infekcji, wiec warto je brac na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy wszystkie mówimy o tym samym, ale ja mogę opisać to co mi się pojawiło. Na łechtaczce mam takie białe/żółte plamy/grudki. Kiedyś myślałam, że to normalne, ale ostatnio jedno takie coś wycisnęłam i to wygląda jak tłuszcz biały wypływający z "kępek żółtych", które często są na górnych powiekach. Zdarzyło mi się je mieć na powiekach.
Proszę o poradę co powinnam robić, bo wiem, że już długo to mam i chyba coraz więcej tego jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...