Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres po tabletce PO


Gość pa...93

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chodzi o to, ze 06.05.2012 około godz 19 uprawialam seks z chłopakiem ale pod koniec stosunku pękła nam prezerwatywa i on nie zdążył wyjąć członka. Następnego dnia rano dostałam miesiaczke i bylam u ginekologa po tabletke ,,72 godz po,, wzięłam ja około godz 15. Dziś jest 13.06.2012 a ja nie dostałam kolejnej miesiaczki. Od Dnia 14.05.2012 przebywam w Anglii. I nie mam możliwości pójścia do lekarza. Czy powinnam zrobić test? Czy brak miesiaczki jest spowodowany ciążą? Zmianą klimatu? Tabletką? Proszę o możliwie jak najszybsza odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

witam
kochalam sie z chlopakiem w trakcie drugiego dnia miesiaczki. niestety pekla nam gumka. dla bezpieczenstwa udalam sie do ginekologa. zazylam tabletke 72h po w ciagu dwoch godzin po stosunku. zaznaczam ze po zazyciu tabl.zatrzymal mi sie okres. teraz miesiaczka spoznia mi sie 5 dzien. czy mam sie bac? prosze o szybka odpowiedz..

Odnośnik do komentarza

Witam, jakiś czas temu podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, tabletkę po stosunku zarzyłam już 12 godzin po tym wydarzeniu. Następny okres spóżnił się kilka dni, był dość obfity (zwykle moj cykl trwa 29-30dni) kolejny okres znów mi się spóźnił, okolo tygodnia (muszę się przyznać, że mocno panikowałam). właśnie w tej chwili trzeci od tego zdarzenia okres spoznia mi się piąty dzień. Czy to rozregulowanie może być związane z zastrzykiem hormonów związanych z tabletką? Mam lekkie obawy, uprawiamy z chłopakiem seks regularnie, nie biorę tabletek, ale zawsze się zabezpieczany prezerwatywą. Byłabym wdzięczna za opinię w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...