Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o higienę intymną w upalne dni?


Gość Majka_

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku zawsze mam ten sam problem nie wiem jak go opisac, chodzi o miejsca intymne, no wiece ... :)
Bo kazdy sie poci wiadomo, myje sie rano, po szkole, wieczorem, ale czasem w wakacje caly dzien sie lazi np jak jest sie w gorach czy cos nie mozna sie podmyc i czuje sie okropnie. Chcialabym wiedziec jakie macie sposoby na swiezosc w upalne dni i na co dzien i podczas okresu. Stosujecie jakies dezodoranty intymne czy chusteczki mokre?
Mam 17 lat i moze jestescie bardziej doswiadczone niz ja.

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

chusteczki do higieny intymnej... Są do kupienie prawie w każdej aptece czy rossamnie. Wygodne w użyciu i delikatne. Ja jak jade pod namiot albo własnie ide w góry to zawsze mam je przy sobie

Odnośnik do komentarza
Gość star trek

mi tez wyglada na niezla reklame :0 ja uzywam podkladek na toalete, chusteczek z ziaji, probiotyku lacibios, plynu oceanic aa i tez nie mam problemow. takze nie musi byc koniecznie provag zeby dobrze bylo :P

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie ufam intymnym mokrym chusteczką zawsze mam po nich jakieś uczulenie .Najbezpiecznym sposobem jest podmywanie się czystą wodą a wrazie konieczności profilaktycznie stosuje dopochwowy probiotyk invag .Używam go wychodząc nad jezioro i czuje się bezpiecznie bo wiem że jestem dobrze zabezpieczona i niezłapę żadnej infekcji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...