Forum Ginekologia

Jak naturalnie powiększyć biust?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

angela325

angela325

Szczerze ja w to nie wierze i dziwie się kobietom, że chcą powiększać piersi. Ja mam DD i bardzo chciała bym mieć mniejsze i żeby mnie kręgosłup nie bolał.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 29 lat, Daleka:)
~ramoneska

~ramoneska

Tak, nie rozumiemy problemow, ktorych sami nie mamy. Ja tez mamy maly wiec rozumiem, ze ktos chce powiekszyc. Czytalam w jakiejs babskiej gazecie ze mozna powiekszys biust tak jak usta dzieki wstrzykiwaniu (botoks czy co?), ale to daje efekt na jakis czas tylko. Tak to nie ma zadnych sposobow, ale nie smuc sie;-)

Deanerys

Deanerys

oj dziewczyny to jest tak samo jak z włosami te co mają kręcone chciały by mieć proste te co mają proste chciały by mieć kręcone. Wiadomo za duży biust ciąży, bolą plecy i ogólnie moze przeszkadzać, zbyt mały tez nie cieszy...

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 36 lat, Kraków
angela325

angela325

Przyznaj się nie rozumiem i bardzo chętnie bym się z Wami zamieniła na biusty :) Może wtedy bez większych problemów bym sobie bluzkę lub sukienkę kupiła. A co chodzi o botoks do piersi to też słyszałam. Ale ostatnio natknęłam się na reportaż (no tylko że to już jest operacja) o pobieraniu tkanki tłuszczowej z ud i wstrzykiwaniu jej do piersi.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 29 lat, Daleka:)
~kwiattt

~kwiattt

Słyszalam ze sa jakies cwiczenia, ktore powiekszaja biust, ale jesli juz zaczniesz cwiczyc to musisz cwiczyc caly czs bo inaczej to wszystko opadnie i obwisnie

~ahhh

~ahhh

tez slyszalam ze sa cwiczenia, ale po co wam to, ja mam duze, powiem szczrze, to nic przyjemnego, ja bym chetnie zmniejszyla, ale operacji sie boje a inaczej sie nie da zmniejszyc

~tequilla

~tequilla

i ja słyszałam o ćwiczeniach, które jakimś cudem zwiększają biust, ale jak przestaniesz ćwiczyć to wszystko Ci obwiśnie... wiem jeszcze że jak kobieta jest w ciąży to biust się zwiększa, tak że coś już masz:)

~ve...01

~ve...01

Witam,
Czy tabeltki na wzrost piersi są skuteczne? Jeśli tak to jakie?
Słyszałam o wielu tabletkach, podobno są naturalne, bezpieczne i skuteczne.
Producenci zapewniają wzorst piersi o nawet 2 rozmiary. Czy mając 17 lat mogę je stosować? I czy efekty bedą na prawde widoczne i dlugotrwałe?

~Mila-1978

~Mila-1978

W porównaniu do innych metod powiększania piersi tabletki działa najlepiej i najszybciej. Ćwiczenia na powiększanie biustu zazwyczaj trwają miesiącami, a efekt i tak jest mało widoczny. Zazwyczaj najbardziej niecierpliwi decydują się na operacje plastyczną i wszczepiają silikonowy biust. Poza tym niepewność wyników i ogromny ból jaki temu towarzyszy nie jest warty swej ceny. Tabletki Powiększające Biust wpływa na Twój naturalny metabolizm , powoduje zwiększenie ilości komórek, a co za tym idzie zwiększenie rozmiaru biustu!

~Panix

~Panix

Gdy schudłam 10 kilogramów moje piersi strasznie zwiodczały więc postanowiłem coś z tym zrobić, zaczęłam brać naturalne tabletki i po kilku tygodniach zaczęłam widzieć poprawę i teraz już się tak nie wstydzę mogę pokazać się nawet w bikini ;d

Powiększ biust link

marcysia22

marcysia22

Witam
Biust można powiększyć poprzez ich masowanie. Wiadomo taka metoda nie da takich samych wyników jak inne np. operacja plastyczna, ale z czasem napewno będzie widoczna.
Pozdrawiam serdecznie

104699 marcysia22 Kobieta, 25 lat, Szczecin
~gripte

~gripte

U mnie pomogły w zasadzie dwie rzeczy
1. Push up - dobry stanik potrafi zdziałać cuda. Nikt wcale nie musi wiedzieć co mam pod stanikiem a coś takiego znacznie poprawia mi humor :)
2. Tabletki plus żel perfect bust. Poczatkowo miałam problemy z uwierzeniem w skuteczność takich kuracji, poza tym ponoć inaczej dziala na rożne kobiety. U mnie efekt był bardzo dobry.