Skocz do zawartości
Forum

Wazektomia i kastracja dla mężczyzn


Gość ciekawska_mm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawska_mm

Zakladam drugi watek bo nie chodzi mi tu o antykoncepcje tylko o istote wazektomii bo dowiedzialam sie ze w Polsce jest zabroniona bo wg przepisow, lekarz ktory pozbawia plodnosci moze byc ukarany ale przeciez wazektomia jest odwracalna i jest na zyczenie pacjenta. A co z kastracja tez jest niedozwolona? Nawet jak chcą? Nie rozumiem tego... kastracja ok - bo to trwałe ale wazektomia przecież jest odwracalna... jak to jest z tym?

Odnośnik do komentarza

ja zgadzam sie z ciekawską czy nasz żad niema innych problemów tylko martwi sie o czyieś jądra niech pilnuje swych i lepiej weżmie się za lepsze żądzenie krajem a kto co chce robić ze swym ciałem to niepowinno nikogo to interesowac i na życzenie zainteresowanego lekarz mógłby wykonać każdy zabieg o jaki zainteresowany prosi bez ponoszenia żadnych konsekwencij

Odnośnik do komentarza

witam forumowiczów ja ruwnież zgadzam się i jestem tego samego zdania co pani ciekawska i pan eunuh że sterylizacja i kastracja w naszym kraju powinna byc dobrowolna jesli ktos chce to zrobić to bedzie oszczędzał ostatnie pieniadze poswieci wyjedzie gdzies zagranice i co zaplanuje to zawsze to zrobi niezważając na nasze prawo kture pod tym wzgledem jest chore jak i nasze prawa i ruwnież nasz rzad ktury zamiast dobrze rzadzic żeby ludziom żyło sięlepiej to on zaimuje sie byle pierdołamy

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Odwracalność wazektomii jest możliwa. Jednak zabieg naprawczy jest skomplikowany i nie zawsze kończy się powodzeniem. Dlatego powinna się Pani z partnerem mocno zastanowić i zdecydować na wazektomię tylko w przypadku, gdy jesteście zupełnie pewni, że nie chcecie mieć już więcej dzieci. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych ośrodków, wszystkim mężczyznom w młodszym i średnim wiekiu, przed wykonaniem wazektomii zalecamy zdeponowanie nasienia w banku spermy.
Aby mężczyzna został zakwalifikowany do zabiegu: musi mieć minimum 30 lat i posiadać własne dzieci.
W polskim prawie nie ma regulacji, która wprost odnosi się do zabiegów sterylizacji antykoncepcyjnej. W szczególności nie została ona przewidziana w ustawodawstwie jako metoda kontroli płodności.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

jest możliwość podwiązania jąder i jest to proces odwracalny po usunięciu zacisków po pewnym czasie wraca wszystko do normy

ale z innej beczki jeśli ja bym chciał się wykastrować to jakie mogą być komplikacje zdrowotne
dzieci mieć już nie mogę ze względu na uszkodzenia jąder

Odnośnik do komentarza

Mój partner zrobił sobie ten zabieg rok temu, w tajemnicy przede mną...
I od tego czasu zdecydowanie spadło mu libido, z 3-4 razy w nocy, do 1-go, no może 2-ch razy od wielkiego dzwona...
To bardzo duży spadek(-w ciągu roku!!!).
Więc ja zdecydowanie nie polecam tej powiedzmy "antykoncepcji", bo dla mnie jest to zwykłe okaleczenie!!!
Zawsze uwielbiałam się z nim kochać, a teraz i to nam ucieka... ;(((((
Na polskich stronach nie ma bardzo wielu informacji dot. całego szeregu schorzeń, a co do i ich występowania procentowo są duże przekłamania...
Łatwo to zrobić, ale dużo trudniej to już odkręcić!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kastracjazg

Witam! Jeżeli kogoś interesuje temat kastracji lub ubezplodnienia to proszę o kontakt. kastarcjazg@o2.pl, cena do negocjacji zależnie od sposobu. Przed zabiegiem wystarczy podpisać dokument w którym rezygnujemy i prawa broniacego przed uszkodzeniem fizycznym i bezplodnieniem (umowa).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...