Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie przy braniu tabletek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatagajda

Dzien dobry,
zazywam tabletki vibini mini i ostatnio kochalam sie z partnwrem bez zabezpieczen, ale nie skonczyl we mnie, minal tydzien, zrobilam test ciazowy, bo mialam watpilowsci - wyszedl negatywnie. Dodam, ze tabletek nie zapominam, czasami zdarza mi sie nie wziac o danej porze, ale nigdy nie jest to roznica 12 godzin. Wczoraj kochalismy sie bez zabezpieczen, ale jak zwykle nie skonczyl we mnie. Jednak gdy poszlam do lazienki zobaczylam na majtkach dziwny jasno brazowy upławy, pozniej widzialam, ze jeszcze troche go wyleciało, ale dzisiaj nic nie bylo. Czy to moze byc objaw ciazy? mamy sie czy martwic?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny biorę już 3 lata tabletki antykoncepcyjne kontracept. Na początku mies pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć. Wzięłam we wtorek dwie. W zeszłym tydz powinnam okres dostać w środę a dostałam w czwartek. W piątek uprawiałam stosunek. W niedzielę mi się skończył okres. A dziś w pon pojawiły się brązowe plamienia. Czy to może oznaczać że jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość Sandrazaw

Witam, pierwszy raz biorę tabletki antykoncepcyjne, są to tabletki vines. Przy ostatniej tabletce placebo dostałam bardzo delikatnego plamienia, które trwało niepełne 3 dni, takiego okresu jak zawsze nie dostałam. Czy możliwe, że te plamienie było właśnie moim okresem? Dodam, że codziennie pobolewa mnie delikatnie brzuch, jak na okres właśnie. Jestem w połowie drugiego blistra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...