Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość pa...or

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona99

raczej wątpię, ze to ciąża. Gdyby nawet, wątpię, że przy tak duzym złuszczeniu nabłonka endometrium mogła się utrzymać. Już prędzej jakieś poronienie, chociaż też wątpię. Być może stres, sądzę że pewnie mam podniesiony poziom kortykoidów, a jak wiadomo są pochodnymi cholesterolu, jak estrogeny, być może mają jakiś wpływ. Zastanawia mnie jedynie kwestia tego czy jestem zabezpieczona, ale sądzę że nie miało to wpływu na jajeczkowanie, bo w sumie mój ginekolog też twierdzi, że jestem zabezpieczona. Śluz, który pojawia się teraz z domieszką brunatnego zabarwienia (bardzo podobnie jak przy pierwszym opakowaniu) jest na moje oko niepłodny. Zastanawia mnie również czy dostane krawienia z odstawienia w tym miesiącu. Czy zostanie ono przesunięte?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 19 lat i od jakiegoś czasu stwierdziliśmy z moim chłopakiem że zamiast prezerwatyw będę łykać tabletki. Jestem z nim 4 lata i nigdy nikogo innego nie miałam innego. Problem polega w tym że biore tabletki 10 dni i przed wczoraj skończył mi się okres. Dziś się kochaliśmy po raz pierwszy i wszystko było w porządku. Kiedy skończyliśmy zaczęłam znowu krwawić i to nie jest plamienie tylko normalnie lała sie ze mnie krew. Czy to jest normalne przy tabletkach czy powinnam iść z tym do lekarza? czy tylko przy pierwszym opakowaniu sie tak dzieje ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Biorę tabletki antykoncepcjne od czerwca 2014 roku. Jako pierwsze brałam artille. Wszystko bylo dobrze,aż w styczniu zaczęłam krwawić miedzymiesiaczkami. Moj ginekolog zmienił mi tabletki na madinette, również krwawilam. Teraz jestem przy tabletkach mywy i jest to samo. Krwawienia zaczynają się w połowie opakowania i kończą dopiero po właściwej miesiaczce. Jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, od dwóch lat przyjmuje tabletki daylette, do tej pory wszystko było dobrze, czasem pojawiały się drobne plamienia. Jednak od zeszłego miesiące krwawienie rozpoczyna się tydzień przed planowanym. Chciałabym zapytać, co może być jego powodem?

Odnośnik do komentarza

Od 2 mcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Belara,zgodnie z zaleceniami,żadnej tabletki nie pominęłam.Od tego też czasu współżyję z moim chłopakiem.Oprócz tabletek stosujemy również prezerwatywę,gdyż jestem młoda (21 lat) i bardzo zależy mi na uniknięciu ciąży.Jednakże ostatnio przytrafiła mi się dziwna sytuacja,około 7 dni przed końcem blistra dostałam krwawienia,tak dużego jak podczas okresu.Zaś obecnie podczas przerwy(4 dzień) krwawienie z odstawienia nie wystąpiło. Co może być tego powodem?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, od jakiś 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Pierwszy raz mniej wiecej w połowie cyklu pojawiło się u mnie krwawienie śródcykliczne. Trwa już prawie tydzień.. Zastanawiam się czy powinnam się udać z tym do lekarza ? Nie wiem czy to jest powiązane ale odczuwam tez od 3 dni ssanie w żołądku i mdłości. Bardzo proszę o odpowiedź :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...