Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie po stosunku


Gość alicjadghj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alicjadghj

Witam
kilka dni temu poniosło nas z chłopakiem i zrobiliśmy to do końca.. Jak się później okazało było to w czasie moich dni płodnych :/ po 3 dniach na bieliźnie zauważyłam dziwne brązowe plamy... nie mam pojęcia od czego one mogą być .. czy jest możliwe ze to przez ciążę czy raczej za wcześnie i panikuje ?
Dodam jeszcze ze plamienie trwało jeden dzien

Odnośnik do komentarza

Witam.
4 dni temu kochałam się z swoim mężczyzną. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Po stosunku zauważyłam lekko brązowy śluz. Dzień później śluz się zwiększył i zmienił barwę na ciemno brązową z krwią oraz bolał mnie brzuch. Okresu spodziewam się dopiero w połowie lutego. Dodam, że przez ostatnie dwa miesiące, dwa tyg. po miesiączce występowały u mnie plamienia też brązowe z krwią lub sama krew trwało to 2-4 dni. Dopisze też jeszcze, że po stosunku nie zawsze ale często boli mnie podbrzusze i kuję z boków brzucha oraz odczuwam ból koło kości ogonowej. Co to może być? czy to coś groźnego?

Odnośnik do komentarza
Gość Kaasia27

Witajcie, mam problem i bardzo proszę Was o pomoc, na pewno macie wieksze doświadczenie ode mnie. Otóż moja historia wyglada tak: jakies 2 lata temu odstawilam tabletki (ktore bralam ponad 5 lat), przez ostatni rok bardzo przytylam ( ok 10 kg - mysle ze to duzo w takim krotkim czasie). Od stycznie postanowilam przejsc na diete bialkowa - jem tylko jajka i piersi z kurczaka, twarog itp zeby schudnac. Powinnam dostac teraz okres, ktory mam zazwyczaj nieregularnie co ok. 30-32 dni. Teraz, zamiast niego pojawily sie bardzo skape plamienia w kolorze ciemnej krwi ( brazowe), przy okresie byla to raczej jasna czerwien. Dostalam biegunke, nastepnego dnia przeszlo, poszlam na silownie, w trakcie cwiczen znow zauwazylam kilka kropel brazowej krwi.. Przestraszylam sie i zapisalam do ginekologa..niestety na wizyte trzeba czekac. A ja juz umieram ze strachu..Dodam ze w lipcu mamy z narzeczonym termin slubu. Dzis rano zrobilam test. W pierwszej minucie wyszla jedna kreska natomiast po ok 3 minutach zauwazylam jasniejsza druga kreske pod spodem.. Nie wiem co jest. Czy to moze byc ciaza? Czy efekt diety? Czy moze jeszcze cos innego? Prosze pomozcie bo umieram z nerwow :((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...