Skocz do zawartości
Forum

Upławy, które dziurawią bieliznę


Gość 1Zawstydzona1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1Zawstydzona1

Tylko się nie śmiać proszę. Wiem jak to brzmi więc darujcie sobie głupie komentarze. Mam taki problem że ostatnio mam dość sporo upłewów które niszczą mi bieliznę. Jak? Robią w niej dziurki. Najpierw myślałam że to pralka, zaczęłam prać ręcznie i też obserwuję że tam gdzie był śluz to potem są dziurki. Co robić? Co to może być?

Odnośnik do komentarza

tak naprawdę to różne bakterie chorobotwórcze wytwarzają różne toksyny czy jady, które pewnie też mogą trochę wpływać na to. umów się do ginekologa i zrób posiew a do tego czasu noś wkładki żeby nie niszczyć bielizny. kup sobie też do mycia może lactacyd lub baifem i lacibios femina, aby dostarczc dobrej flory.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że temat jest słabo opisany w internecie, na kolejnych forach spotykam się głównie z niedowierzaniem. Ale u mojej Żony w ciąży też się pojawił ten zaskakujący objaw - dziurka w bieliźnie, średnica około 1 cm, na wysokości cewki moczowej (kilkakrotnie, różna bielizna, bawełna). To nie jest niemożliwe - to się po prostu dzieje. Dlatego decyduję się podpisać pod tym tematem i odgrzebać go z przeszłości - może inne osoby googlujące odpowiedzi natrafią na ten post, może ktoś w końcu będzie coś wiedział. Do lekarza i tak się wybierzemy - choć jak sami widzicie temat powoduje pewne zahamowania - to niecodzienna sytuacja - a może po prostu niechętnie komentowana w internecie.

Odnośnik do komentarza
Gość onaa90000

mam to samo... nie mam pojecia czy uplawy są tak kwaśne czy jak, to naprawde dziwne. Do tego odbarwiaja majtki jakbym polała je wybielaczem, mało tego kilka par leginsów też odbarwiły... Jak kolwiek by to nie brzmiało. Od pierwszego porodu wiecznie mam infekcje, skoncze leki, 2 tyg spokój i znowu... Ostatnio te oklice zaczeły mnie piec, a wkładka szybko jest do wymiany i widać na niej dużo zielonkawej wydzieliny, pachnie okropnie. Nie długo wizyta u ginekologa wiec moze dowiem sie czegoś więcej...

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo. Gdy ubrudzę majtki zapominawszy dzień przed okresem założyć podpaski to z tych plam po praniu robią się po prostu dziury. Materiał jest tak jakby porwany, i nie jest to jednorazowy przypadek. Już wiele par majtek udało mi się tak zniszczyć...

Odnośnik do komentarza
Gość Lili li

Wygooglowałam

It's the natural acidity of a woman's vaginal discharge (3.8 to 4.2, in paragraph beginning 'In women of reproductive age'). Apparently a rising (more neutral) PH is an important factor in diagnosing some infections. I've had this happen to me for years - on high and low quality underwear. It may be embarasing, but it's not something to worry about.

===> ma to wynikać z kwasowości wydzieliny pochwy, przy czym wysoka kwasowość to dobry znak, bo niska kwasowość sprzyja powstawaniu infekcji.
Więc wkładki chyba trzeba nosić albo stos. jakieś globulki, które by normalizowały ph?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...