Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje ze spermą po wytrysku wewnątrz pochwy?


Gość Mariusz 8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

kazdy jest wyjątkowy na swój sposób, a Ty masz kompleksy bo pewnie masz niskie poczucie własnej wartosci i chcesz to nadrobic własnie starajac sie byc wyjatkowym i tym pierwszym tylko czy to dobre? nie sztuka byc wyjatkowym bedac pierwszym sztuka byc kolejnym ale sie wyroznic na zawsze

Odnośnik do komentarza

i to jest jej wada, że lubi seks.... moim zdaniem to powinieneś się cieszyć. Nie rozumiem Cię a Twoje podejście mnie mierzi. Na miejscu Twojej dziewczyny odeszłabym od ciebie. Myślisz tylko o sobie i o tym że nie czekała na ciebie z pasem cnoty na biodrach. Jesteś egoistą o zbyt wysokim mniemaniu o sobie.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz 8

Ona była otwarta na propozycje ale mowi ze z nimi sexu nie lubila a ze mna kocha. Wiec po co to robila? ... Nie mam wysokiego domniemania o sobie, tylko szkoda ze jednak nie zrobila tego pierwszy raz z osoba ktora naprawde kocha ...

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Mariusz, ale co da takie gadanie? że szkoda, że nie zrobiła z Tobą? Masz bardzo egoistyczne podejście...Jeżeli jesteś w związku to jesteście WY a nie TY, a zachowujesz się ... aż szkoda słów. Przeczytałam ten temat i miałam nadzieję, że to kiepski żart, że ludzie nie mogą miec tak ograniczonego myślenia...a jednak myliłam się.

Odnośnik do komentarza

pink elephant
Się ze mną zgodzi że osttsnio mówiliśmy na ten temat na innym poście, kobieta to nie przedmiot. Do cholery jasnej czemu traktujecie kobiety jak cos co kupujesz w sklepie np firmy NIKE i jesteś podniecony że to masz i to jest tylko Twoje. Fceci większość bo nie wszyscy to piepszeni egoiści. Sory jeśłi kogoś obrażam ale nie rozumiem tego po prstu. Mam męża dzieci ale... jeśli takie coś by mi powiedział - a bym moim pierwszym partnerm to chyba bym mu oczy wydrapała na miejscu. Facet - OPRZYTOMNIEJ!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Jak to kto od kogo miałby odejśc?! kto wypomina przeszłośc-Ty czy ona? było minęło żyj dalej, a jeżeli tego nie rozumiesz to masz baardzo duży problem ze sobą i radzę zgłosic się do specjalisty...
Po prostu szkoda słów...

Odnośnik do komentarza

najpierw jak zobaczyłam tytuł to myślałam że ktoś sobie przysłowiowe jaja robi.... Czy naprawdę ta świadomość że nie byłeś pierwszy jest dla ciebie taka męcząca, że jesteś gotów zniszczyć swój związek i dziewczynę którą teoretycznie kochasz. Bo jeżeli nie zmienisz swojego podejścia i nie zaakceptujesz jej przeszłości to stracisz ją. Bo nikt nie wytrzyma ciągłego przypominania o swoich błędach czy czymś czego się żałuje. Lubisz jak ktoś ci przypominać i wypomina coś o czym chciałbyś zapomnieć?
Zastanów się nad tym czy to jest w porządku w stosunku do niej. Ona żałuje i to powinno ci wystarczyć do tego, żeby dać jej spokój. Osobiście uważam że nie ma czego żałować. To że ty czekałeś wcale nie oznacza że reszta społeczeństwa też ma się tak poświęcać w imię wiary czy jakiś zasad. Nie bierz wszystkich własną miarką bo możesz isę kiedyś mocno zdziwić.
I pamiętaj jak nie dasz jej sposkoju i nie przestaniesz jej tego wypomniać to ONA od ciebie odejdzie.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

chłopie po pierwsze to pytanie to chyba jakis zart- zyjemy w XXI wieku, a Ty pytasz o takie rzeczy , w dobie łatwo dostępnych informacji i wiedzy ktorą mozesz zewsząt zaczerpnąc. Po drugie to masz problem natury psychologicznej i powinienes porozmawiac ze specjalistą. Zyczę powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza

mariusz - ja cię rozumiem. To zupełnie naturalne emocje, których doświadczasz. Każdy, kto poważnie podchodzi do związku tak by się czuł, jak ty. Przeszłość ma jak najbardziej znaczenie, bo mówi nam wiele o osobie i co sobą reprezentuje. Jedynym lekiem na takie rozterki jest uzyskanie przez ciebie równowagi w tym związku. Poprostu ona zasługuje niestety na to, byś ją zdradził z różnymi partnerkami. Wtedy będziecie kwita. Nie ma w tym nic egoistycznego. To ona była egoistką bzykając się wcześniej z facetami dla sportu, nieprawdaż??
Mariusz- jesteś spoko. I nie jesteś sam. Twoje odczucia są jak najbardziej normalne.

Odnośnik do komentarza

kato
mariusz - ja cię rozumiem. To zupełnie naturalne emocje, których doświadczasz. Każdy, kto poważnie podchodzi do związku tak by się czuł, jak ty. Przeszłość ma jak najbardziej znaczenie, bo mówi nam wiele o osobie i co sobą reprezentuje. Jedynym lekiem na takie rozterki jest uzyskanie przez ciebie równowagi w tym związku. Poprostu ona zasługuje niestety na to, byś ją zdradził z różnymi partnerkami. Wtedy będziecie kwita. Nie ma w tym nic egoistycznego. To ona była egoistką bzykając się wcześniej z facetami dla sportu, nieprawdaż??
Mariusz- jesteś spoko. I nie jesteś sam. Twoje odczucia są jak najbardziej normalne.

Nie no poprostu w to nie wierzę. To jakieś prowo?

A zresztą nieważne, wątek i tak już jest stary a autor już pewnie o nim nie pamięta.
Natomiast tobie życzę, żeby twój partner lub partnerka zrobił tobie coś świńskiego, co ty robileś/aś kiedyś a on/ona nie no wiesz, żebyście byli kwita. Będzie cukierkowo ! Powodzenia!!!!!

Odnośnik do komentarza

Sperma dla kobiety to najlepsza odżywka i starajcie się nie wyjmować tak szybko członka. Niech sobie odpoczywa w pochwie, a sperma zostanie dla kobiety.Po kilkunastu minutach zrobisz jej jeszcze większy prezent jak jeszcze powtórzysz wytrysk.Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu znakomita większość tak krytykuje Mariusza.Z jednej strony rozumiem autora wątku bo miałam podobna sytuację. W tym problemie - z pewnością niełatwym dla dwóch stron, odgrywa istotna rolę zaufanie.
Trzeba jakoś zaakceptować przeszłość partnera choć bywa to niełatwe. Inaczej po prostu nie wytrzymamy sami z myślami jak i z ta osoba. Zdaje sobie sprawę jakie to trudne ale przecież każdy zasługuje na szansę.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...