Skocz do zawartości
Forum

Tabletki Sylvie 20


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilka22

ja biore od ponad 2 lat i nie narzekam, sa to moje pierwsze tabletki i nie mialam zadnych skutkow ubocznych nawet podczas trzech pierwszych opakowan...sa to gabletki o BARDZO malej dawce hormonow, chyba najmniejszej wsrod jednofazowych...ale kazdy orgajizm przechodzi przez to inaczej

Odnośnik do komentarza

Witam,

Opinie kobiet na temat tych tabletek są różne. Tak samo zresztą jak na temat innych tabletek. Myślę, że możesz spróbować na 2-3 miesiące. Jeżeli będziesz czuła się źle, możesz zmienić preparat.

Możliwe skutki uboczne: Często: zapalenie pochwy (w tym kandydoza), zmiany nastroju, w tym depresja, zmiana libido, nerwowość, zawroty głowy, nudności, wymioty, bóle brzucha, trądzik, bolesność i tkliwość piersi, wydzielina z piersi, bolesne miesiączkowanie, zmiany wydzielania śluzu w pochwie, zmiany w krwawieniach miesiączkowych, zatrzymanie płynów w organizmie, obrzęki, zmian masy ciała (przybieranie na masie lub jej spadek). Niezbyt często: skurcze mięśni brzucha, wzdęcia, wysypka, ostuda, łysienie, hirsutyzm, nadciśnienie, zmiana stężenia lipidów w osoczu.

Podobnie jest z innymi tabletkami-producent musi to napisać. Wypróbuj sama zobaczysz;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość nostromo20

witam
właśnie zaczynam brać sylvie20 i jestem trochę przerażona...
w niedzielę połknęłam pierwszą tabletkę i wczoraj przez większość dnia miałam tak potworną migrenę, że skończyło się wymiotami. leżałam w łóżku plackiem i nie byłam w stanie nic zrobić :( dziś już znacznie lepiej, ale może dlatego, że zawczasu połknęłam tabletkę na ból głowy jak tylko poczułam, że się znów zaczyna... czy ktoś też tak miał?

Odnośnik do komentarza
Gość Gocha niemcy

hej! bralam te tabletki 2 miesiace. na poczatku bylo super - dobry humor, ochota na sex, ok. W drugim miesiacu zaczela sie gehenna... codzienne nudnosci, brak apetytu, albo ataki dzikiego glodu i ciagle uczucie pustego zoladka, zawroty glowy...codzienne bole zoladka, zwiekszenie ilosci pryszczy i depresyjne humory!!! to nie zart.... po tych tabletkach zaczelam tracic ochote by zyc i powiedzialam sobie stop!!! nie chcialam tak zyc! mieszkam obecnie w Niemczech, i po wizycie u tutejszego ginekologa sie zalamalam... powiedzial mi ze skladnik tych tabletek, mianowicie gestogen, jest w Niemczech od kilku lat zakazany, bo byly przypadki smiertelne! Ten hormon wywoluje bardzo niebezpieczna chorobe, mianowicie zakrzep!!! ludzie, rezygnujcie z tego badziewia jak najpredzej !!! to w trosce o wasze zdrowie...

Odnośnik do komentarza

Ja mialam takie same skutki uboczne dokładnie od drugiego opakowania : ciagle pusty żołądek, bol żołądka, nudności. Masakra! Teraz mam przerwę na krawienie z odstawienia i nagle wszystko minęło. Dobrze, ze ginekolog zmienił mi tabletki na inne.

Odnośnik do komentarza

witam
biore tabletki Sylvia 20 od 5 m-cy,na początku było wszystoko okey. Od 2m-cy mam okropne bòle nerek:-( nie umiem się ruszać, do tego ogromny apetym i bardzo mocno spadło moje libido... Nie polecan

Odnośnik do komentarza
Gość Czajniczek

Ja biorę tabletki Sylvie 20 ponad 2 lata i nie mam żadnych skutków ubocznych. Na początku bolała mnie głowa, ale później przeszło i nie zamierzam z nich rezygnować ;) Libido nie spadło, waga ciągle ta sama, cera się polepszyła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...