Skocz do zawartości
Forum

Biały i gęsty śluz po stosunku na prezerwatywie


Gość Gsxr98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wczoraj z Moją dziewczyną współżyliśmy i doszedłem gdy mój penis był w środku. Po wyjęciu go poszedłem do łazienki gdzie podczas zdejmowania zauważyłem że na czóbku znajduje się biały gesty śluz i nie wiem czy to była moja sperma czy to moze był żeński śluz. Sprawdziłem prezerwatywe(wlewając do niej wode to nigdzie nie była dziurawa). I teraz nie wiem co to było i czy moja partnerka może zajść od tego w ciąże...Z góry dziękuje za odpowiedz. Odrazu dodam że po stosunku załozyłem majtki i spodnie i wtedy poszedłem do łaznienki gdzie zdjęłem prezerwatywe i czy to może podczas zakładania ubrania moja sperma mogła poprostu tam sie znależć?

Odnośnik do komentarza

tzn podczas zakladania ubrania wyskoczyla do kobiecej pochwy ?nie sądzę.
poza tym jak poszedles do lazienki w majtkach i spodniach z prezerwatywą na penisie?
ten watek brzmi jak neverending story ;)
moim zdaniem ten śluz to był kobiecy śluz który produkuje podczas podniecenia zwlaszcza ze sprawdziles i prezerwatywa byla cala

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

To znaczy było tak jak napisałaś że penis zwiotczał. A wiem dziwnie to wygląda że w ubraniu poszedłem do łazienki ale nie byliśmy sami w domu więc temu tak. Gumka była cała to napewno wiem. Sam nie wiem czy to uleciiało.

Odnośnik do komentarza

I temu właśnie boję się bo nie nie jestem całkowicie pewien czy to było moje czy jej,ale dodam że gdy zwiotczał to wyjełem go żadnych innych ruchów nie było więć gdyby ulało sie to chyba nie dostało by sie do górnej części prezerwatywy co? zastanawiam sie też czy to nie jest spowodowane tym że założyłem ubranie i może wtedy moja sperma poprostu spłynęła tam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...