Skocz do zawartości
Forum

Czy przez włożenie palca partnera można zajść w ciąże?


Gość Jogurtowo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niejestdobrze

tydzień temu chłopak wkładał mi palec do pochwy - nie głęboko bo szybko mnie bolało, jestem dziewicą, nie miał wytrysku, nie wiem jak z preejakulatem, nie rozmawiałam z nim o tym. Od poniedziałku dziwnie się czuję, od czwartku boli mnie podbrzusze, kują jajniki, trochę boli kręgosłup w odcinku krzyżowym. Czy możliwe że jestem w ciaży? Było to 3 dni od ostatniego dnia miesiączki

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem kochaliśmy sie ze swoją dziewczyna i nie wytrzymałem i wytrysnołęm ale poza pochwą później wyrzuciłęm prezerwatywe wytarłem ręką sobie penisa i założyłem 2 prezerwatywe ale jeszcze ta ręką co wycieralem sobie penisa ale ręke tez wytarłem nie że czułem na niej sperme ,Wkłądałem jej do pochwy i chciałbym się zapytać czy możliwa jest ciąża ???POmocy !!

Odnośnik do komentarza

Hej mam taki problem a mianowicie, chłopak włożył mi palca do pochwy zrobił mi tzw "palcowke" twierdził ze nie miał wytrysku ponieważ to było po alkoholu i nawet dobrze mu nie stanął. Rownież ocierał sie swoim członkiem o moja pupę. Oczywiście zamartwialam sie tym i poszłam do apteki po tabletkę po jakieś 65h po tym całym zdarzeniu. W planowanym terminie pojawił sie okres która trwał tylko 2,5dnia, a teraz bardzo boli mnie żołądek i mam strasznie opuchnięte nadbrzusze ,czuje jakby jedzenie podchodziło mi pod gardło. Czy możliwe ze doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...