Skocz do zawartości
Forum

Problemy żołądkowe a antykoncepcja


Gość klamka23

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że od tamtego czasu minął tydzień w którym się nie kochałaś? mineła przerwa? i teraz chcesz się dodoatkowo zabezpieczyć, tak?
Jeśli dobrze zrozumiałam, to nie ma sensu się teraz zabezpieczać, bo już za późno na to, po za tym przez tydzień i tak się nie kochałaś wiec prawdopodobieństwa ciąży raczej nie ma

Odnośnik do komentarza

Czy w podanej sytuacji dobrze wchłaniają się tabletki antykoncepcyjne? Przed zażyciem tabletki była biegunka, na zahamowanie biegunki wzięty stoperan (dwie tabletki), a po 15 minutach od stoperanu o stałej porze przyjęta tabletka antykoncepcyjna. Zanim na dobre zadziałał stoperan to było jeszcze uczucie "kręcenia" w jelitach, ale później już nie było wypróżnienia . Czy w czasie takiego "kręcenia" w jelitach prawidłowo wchłania się tabletka antykoncepcyjna? I czy można w takim szybkim odstępie czasowym brać stoperan i tabletkę anty?

Odnośnik do komentarza

Witam, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne o nazwie Novynette. Stosuję je bardzo regularnie, żadnej nie pomijam, biorę je codziennie o 21. Dzisiaj doszło do wymiotów, które były mniej więcej o godzinie 16, wymiotowałam także po 19. Czy w związku z zaistniałą sytuacją istnieje ryzyko obniżenia antykoncepcji? Czy powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie przez najbliższy czas?

Odnośnik do komentarza
Gość MichalinaKowalska

Witam.
Mam dość krępujące pytanie. Mianowicie jestem w trakcie brania 2 blistra tabletek antykoncepcyjnych Teenia. Zazwyczaj wszystko przebiegało zgodnie z planem. Dzisiaj kochałam sie z chłopakiem, ok.godz.19 przyjęłam tabletke, a 20minut po tym wystąpiło u mnie jednorazowe rozwolnienie. Nie wiem czy powinnam przyjąć tera druga tabletke, gdyz obawiam sie ze nie zdążyła sie ona przyjąć? Jednocześnie martwie sie, czy istnieje ryzyko ciazy?
Z gory dziękuje za odpowiedz. POMOCY!

Odnośnik do komentarza

Witam mam podobny problem jednak ja tabletki biorę od roku w godzinach popołudniowych jak mam jakąś dłuższą przerwę miedzy posiłkami strasznie boli mnie brzuch a później mam wzdęcia. Nie odczuwam wtedy głodu już zapomniałam jakie to uczucie.... nie wiem jak z tym walczyć.

Odnośnik do komentarza

Biorę yasmin, ostatnie opakowanie połączyłam z obecnym, dzisiaj zażyłam 13 tabletkę. 7.10 zakończyłam trwającą tydzień ziołową kurację Parastroy (zawiera min. Cascara). W 4 dniu kuracji (3.10) miałam skurcze brzucha i pojawiły się rzadkie stolce, dwa razy dziennie. (pierwszy mniej więcej po 2 godzinach od wzięcia tabletki anty) i trwały one do końca kuracji. Dwa dni temu ( w połowie opakowania tabletek anty) pojawiło się plamienie. Czy tabletki mogły się nie wchłonąć? Czy może to kwestia tego, że połączyłam opakowania? Co robić? Skończyć to opakowanie i zacząć następne bez przerwy? czy zrobić przerwę i wziąć 1 tabletkę z nowego opakowania w 1 dniu krawienia z odstawienia? Kiedy będę zabezpieczona?

Odnośnik do komentarza

Witam! mam mały problem w sobotę o godzinie 21 wzięłam 3 tabletkę z nowego blistra gdzieś koło godziny 00:15 wystąpiły wymioty a raczej zwrócenie jednego drinka więc wiele tego nie było nie miałam przy sobie tabletek i następną wzięłam o godzinie 13 w niedziele i normalnie o 21. Rano kochałam się z chłopakiem czy mam obawiać się ciąży? i jak dalej postępować z tabletkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...