Skocz do zawartości
Forum

Biały, brzydko pachnący śluz z pochwy


Gość PoziomkaCzerwona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoziomkaCzerwona

Czy w czasie zapłodnienia bolą jajniki i czy wydziela się jakiś śluz? jak tak to jaki klor i czy jest rozciągliwy, czy pachnie??
Wydzielał sie ze mnie przezroczysty płyn przez 1 dzien po uprawianiu pettingu z chłopakiem a po pół dnia przerwy, na drugi dzień wydziela się biały, troche brzydko pachnący śluz.
Co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza

Śluz to raczej nie jest objaw ciąży i na pewno nie zaraz na drugi dzień. Ciągnący się śluz mamy w trakcie owulacji i przed miesiączką. Dziwny śluz pojawia się też w wyniku infekcji. W ciąży owszem, jest więcej śluzu, ale to nie jest tak, że zaraz po samym zapłodnieniu, bez przesady... Poza tym jeśli nie przenieśliście spermy np na palcu do pochwy lub w jej okolice, to nie ma się czego bać

Odnośnik do komentarza
Gość PoziomkaCzerwona

Chłopal podczas pettingu dotykał mnie penisem na ktorym miał preejakulat, ale nie wkładał do we mnie, aby prz wejsciu pochwy dotykał. Czy jest jakieś zagrożenie?
Czy jajniki podczas zapłonienia bolą?
Wydaje mi się że mam twardy brzuch :(
Odpiszcie...

Odnośnik do komentarza
Gość PoziomkaCzerwona

Podczas tego pettingu chłopak dotykał mnie penisem na ktorym był preejakulat, przy wejściu do pochwy(nie włozył żołędzia nawet do środka), czy jest jakieś zagrożenie, gdyż mogłam miec wtedy dni płodne?
Czy te jajniki bolą podczas zapłodnienia czy nie? Bo mnie własnie nic nie boli, aby mi sie zdaje ze mam brzuch twardy :( Prawie nic nie jem całe dnie.
Pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza

A więc tak... skoro do pettingu doszło 10 dnia cyklu, plemniki zostały przeniesione w okolice pochwy, 11 dnia cyklu masz śluz owulacyjny tzn, że mogło dojść do zapłodnienia, choć też mogę się mylić.
Na objawy ciąży jeszcze za wcześnie, po prostu sobie wmawiasz te twardnienie brzucha. A co do pierwszych objawów, to mogą być takie: mdłości, bóle w dole brzucha, zaparcia, ból piersi, mogą też robić się ciemniejsze otoczki wokół sutków/sutki, przebarwienia na twarzy

Odnośnik do komentarza

Jak się boisz, to było myśleć albo poczytać coś o seksie, a nie brać się za takie rzeczy. Seks nie jest dla dzieci. Owszem, do zapłodnienia nie potrzeba żadnego żołędzia wsuniętego do pochwy, plemniki można nawet palcem przenieść w okolice wejścia do pochwy i może dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Acha ale z ciebie choleryczka jest:) Tak się czasami zdarza, że człowiek się boi wiadomo ze lepiej jak ciąża jest czymś na co się czeka i gdy się przytrafi to wzbudza radość a nie strach ale... życie pisze różne scenariusze

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...