Skocz do zawartości
Forum

Woda z pochwy podczas stosunku i kąpieli


Gość shygirl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój problem polega na tym, że podczas stosunku z mojej pochwy wypływa duża ilość wody (dosłownie). Nie ma ona zapachu. Zdarza się to za każdym razem, odkąd zaczęłam współżyć. Od pewnego czasu zdarza mi się również , że po kąpieli w wannie, czasami nawet po 30-40 "cieknie" ze mnie woda razem z śluzem

Czy to normalne? Powinnam udać się do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

może naprawde masz taki orgazm? czy bez orgazmu tez masz wode? jesli bez orgazmu masz taka wode to moze USG trzeba zrobic skad ona sie bierze bo rozumiem wydzielina z podniecenia no ale aż tyle to za dużo chyba

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

A normalna jest ta ilość wody tylko podczas orgazmu? bo ostatnio podczas stosunku ze mnie wyleciała taka ilość że była ogromna plama na łóżku , aż się wystraszyłam. a orgazmy miewam często ale bez takich rzeczy, a współzyje od 10 lat.

Odnośnik do komentarza

hmmm mialam to samo ostatnio :/ nie uprawialam sexu 1,5 roku ... Teraz podczas stosunku wyplywala ze mnie woda-(bez zabarwienia, bez zapachu jakby wylala sie butelk wody ), ale w ilosci nienormalnej !!! cale łóżko bylo mokre ..... Nie zwale tego na podniecenie, bo sam fakt bardziej mnie zestresowal nic podniecil :/

Odnośnik do komentarza
Gość zuzannnka

Może to upławy, jak ostatnio miałam problem z upławami to pomógł mi invag, szybko zmniejszył ilość wydzieliny i naprawdę siedmiodniowa kuracja przyniosła mi ulgę. Jeżeli nie upławy to może wodniak? Znajoma z pracy miała wodniak w jajowodzie, jak tylko coś cięższego podniosła to wylewała jej się z pochwy woda, po stosunku również. Potem się okazało, że ma endometriozę i właśnie wodniaka. Najlepiej idź jak najszybciej do lekarza.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ale może to nic złego? może to kwestia podniecenia? Jakby to była infekcja to by był przykry zapach, swędziało by czy piekło... a jak to jest czysta wydzielina to moim zdaniem po prostu tak macie podczas seksu i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość SilverFox

Witam.
Dobrze, że wśród tzw. "pomagających" forumowiczów (czyt.: spamujących forumowiczów.), są też naprawdę pomocni ludzie.

Lek. Anna Syrkiewicz
Opisywane dolegliwości sugerują nadmierną aktywność gruczołów w obrębie pochwy. Niestety niemożliwe jest ustalenie właściwej przyczyny bez badania ginekologicznego, dlatego zachęcam do wizyty u specjalisty.

Przykładowy spam:

~PorannaRosa
no musisz iść się przebadać do ginekologa
- jak echo...

Inne posty również zbytnio nie odbiegają.

Pomyślcie nad tym, zanim znów zaczniecie "strzępić język" (klawiaturę)...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tez się rzadko kocham z chłopakiem juz od dłuższego czasu. Ostatnio po raz pierwszy mi się zdarzyło, że wylała się zenie taka woda. Pół łóżka zalane. Najbardziej poleciało jak ja byłam na górze. Cała przyjemność szybko się skończyła i poczułam tylko zestresowanie i wstyd. Za miesiąc mam dopiero wizytę u ginekologa, więc jeśli się to powtórzy to wspomnę o tym. Może do tego czasy, któraś z was będzie miała wytłumaczenie poza orgazmem, z którym akurat od zawsze miałam problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim22222

Man 56 lat, takie coś zdarza mi się za każdym razem w czasie seksu, w ostatnich dwóch latach. Jakieś 20 lat temu też wydawało się ze mnie ,ale ustąpiło. Nie uważam to za kompromitujące. Mój partner jest tym zachwycony.....

Odnośnik do komentarza
Gość Hłopiec

O kompromitacji jeśli jest przyjemnie to czego się wstydzić jestem facetem i moja kobieta czasem mnie zmoczy ja kochając się z nią za każdym razem czuje że  jest jej bardzo przyjemnie gdy jest tak mokra 

innym razem nie jest tak mokra czuje jak odlicza kiedy tylko skończę i czuje że nieodczówa przyjemności i dla mnie jest to kompromitacjia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...