Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika podczas miesiączki


Gość aniak1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwusia1986

~Gwieździsta
ja też mam bóle podczas miesiączki, byłam z nimi nawe u lekarza, to przypisał mi ketolna i powiedział że po pierwszym dziecku przejdzie

Ściema, jakich mało. Urodziłam dwoje dzieci a podczas miesiączki umieram. Szczególnie w 2 i 3 dniu. Więc to nie do końca prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość Nikka1220

Witam, ponawiam pytanie. Mam 19 lat i mimo wizyt u ginekologa nadal podczas okresu towarzyszy mi nieopisany bol i skurcze podbrzusza, nie pomaga nic przeciwbolowego, lekarz twierdzi ze taka moja natura i nie ma co w takim wieku ingerowac w te sprawy. Ketonalu sie boje, nie bez powodu jest na recepte. Dodam ze z bolu potrafie zemdlec lub spac 2 dni bez przerwy. Co robic?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka1991

Witam, podczas miesiączki towarzyszy mi po za bólem menstruacyjnym, ból jajnika w którym występuję owulacja. Po za tym mam również guzki na piersiach które nie są groźne i można z tym żyć normalnie bez strachu. Ostatnio byłam u lekarza i powiedział mi co do tego bolącego jajnika.. że nie ma czegoś takiego jak "po ciązy Ci przejdzie". Doktor mi w prost powiedział że albo teraz zachodzę w ciążę albo biorę tabletki aby później mieć tą możliwość bo inaczej mogę mieć poważne problemy i byc bezpłodna. Więc nie warto czekać i czytać forum... tylko iść jak najszybciej do lekarza nawet kilku.. i mówić o wszystkim i niczego się nie wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Gość nietypowa

Hej. Ja mam ból jajnika lub czasami bola mnie obydwa w okresie jak i przed sa to bole lekkie klujace. Mialam robione usg dopochwowe i w jajnikach nic nie mam wszystko ok. Kazda kobieta ma rozne bole . Jezeli dawno nie bylas u ginekologa to warto sie przebadac kontrolnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość tererere

Witam, a ja dziś umieram, z powodu bólu jajnika. od ponad dwóch lat cierpię na przewlekłe zapalenie jajników. Od kąd w sumie urodziłam córkę. 13.03 mam wizytę u lekarza, ponieważ jajnik boli mnie praktycznie cały czas, przy tym mam zawroty głowy i nie czuję się najlepiej. Mi po dziecku, fakt przeszły boleści związane z menstruacją, kiedy przed zajściem w ciążę też umierałam i miałam bardzo obfite miesiączki. Myślę, że w każdej bajce jest jakieś ziarnko prawdy.

Odnośnik do komentarza

a ja mam 40 lat ale okres mam bolący od samego początku czyli 25 lat. jesli nie wezme 20 tabletek ibuprofenu dziennie to bym wyła z bólu i chodzila po scianie, u mnie to jest akurat wina brzucha ktory mi leży na jajnikach , jak schudne okres bezbolesny ale jak przytyje 20 kg to bolesny

Odnośnik do komentarza
Gość 40 ibuprofenow

Od zawsze mialam mega ból janika najpierw prawy przez 10 lat a teraz lewy kolejne 10 lat. Bez ibuprofenu 30 tabletek 1 dnia bym umarła z bólu i tak mam od zawsze. Do ginekologa chodze regularnie i wszystko w porzadku kazdy bo zmienialam mowi to samo taki moj okres ma urok. Chce juz menopuze ale jeszcze tyle lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...