Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość Lilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoriaki123

Witam
Mam 14 lat i przed wakacjami ograniczyłam bardzo dużą ilość kalorii i dość ciężko ćwiczyłam. Ostatnią miesiączkę miałam w lipcu. Następną powinnam dostać 5 dni temu i jej nie ma. Czy mam się bać? Bo prawie pewna jestem, że przez dietę 1200-1500 kcal wiem, że w moim wieku nie można takie więc od ostatnich 2 tyg wróciłam do normalnego odżywiania. Boję się powiedzieć mamie , że nie mam okresu,a tym bardziej iść z nią do ginekologa. Czy miesiączka się pojawi? Jak tak to ile na nią mam czekać?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatni okres miała 26 lipca a koniec 31 lipca planowany termin miesiączki to 28 sierpnia niestety do dzisiejszego dnia miesiączki nie mam. Robiłam już test ciążowy dwa z różnej firmy które wyszły negatywnie. Mam wszelkie objawy takie jak przed okresem ale bardziej natężone to znaczy bardzo bolą mnie piersi są opuchnięte bardzo wrażliwe na dotyk, do tego mam okropne wzdęcia i strasznie boli mnie kręgosłup czasem nie mogę nawet podnieść się z łóżka. Czy to może być ciąża niestety termin wizyty u ginekologa mam dopiero na 10 października proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Witam! Od zawsze mam problem z miesiączką. Mam 19 lat i jestem dziewicą. Pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 13 lat. Na samym początku nie martwiły mnie nieregularne miesiączki. Gdy jednak po kilku miesiącach dostałam okresu zawsze towarzyszyły mi przy tym bardzo silne bóle. Rok temu udałam się do ginekologa, który kazał mi brać tabletki na wywołanie okresu. Niestety nie pomogły. Przytyłam od nich 6 kg w cztery miesiące. Później dostałam okresu i sytuacja zaczęła się powtarzać. Moją ostatnią miesiączkę miałam cztery miesiące temu. Boje się, że z moimi jajnikami jest coś nie tak...

Odnośnik do komentarza
Gość lolitka54

Nie całe 4 tygodnie temu chłopak dotykał penisem mojej łechtaczki , żadnej penetracji nie było ani też wytrysku tylko ten płyn, miałam wtedy dni płodne i wydobywał się ze mnie śluz jestem dziewicą.Okres ostatnio miałam 11.11.2014 i cykl mam co 28 dni.Mam pytanie,poniewaz okres powinnam dostac w niedziele a dostalam go w sobote wieczorem zawsze mam go 6 dni a teraz skonczyl po 5 dniach i byl bardzo slaby niz wczesniejsze.Czy to moze byc oznaka ciazy po tym co napisalam na poczatku? Mam wrażenie jak by mi brzuch urósł i jestem te 4 dni po okresie i mam biały śluz chociaz czasem tez jest przezroczyzty czy to
Ciąza czy po prostu sobie to wmawiam?Pomocy!Błagam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 20 lat, i miałam miesiączke dwa razy (raz naturalnie raz wywołana lekami). W tym momencie jestem pod opieką ginekologa, lecz nastepną wizyte mam za dwa miesiące a nie mam miesiączki. Połtora miesiąca temu brałam luteine do ssania, miałam brać 7 dni i po 7 dniach czekać na miesiączkę a nastepnie w 5 dniu cyklu brać Mediane. Miesiączki nie ma. Badania miałam robione regularnie, wszystko było w normie. Było podejrzenie, że mogę mieć Zespoł Policystycznych Jajników. Na badaniu usg znajdowało się kilka pęcherzyków, a Endometrium jest o takich wymiarach, że po zastosowaniu Luteiny miesiączka powinna wystąpić. Mam dwa pytania:

1) Co mam teraz zrobić? wizyta za 2 miesiące a nie mam możliwości kontaktu z moim lekarzem. Czy mam dalej brać luteinę? pozostało mi 19 tabletek..
2) Jeżeli nie stosuję antykoncepcji czy mimo tego, że nie mam miesiączki mogę zajść w ciążę?

Proszę o Pomoc, bardzo mi zależy.
Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Michał8

Witam,
moja dziewczyna powinna dzisiaj dostać okres ale nie dostała. Nie ma też objawów czyli głównie ból brzucha, opuchnięte i obolałe piersi. Jedyne co to zwiększona nerwowość i apetyt się powiększył. Z apetytem jest tak że chce dużo jeść, nawet powiedziała że chce się jej "żreć"
. Zawsze objawy miała tydzień przed a tu kompletnie nic prócz nerwów i apetytu.
Uprawiamy seks z prezerwatywą, zawsze po skończeniu sprawdzam czy nie pękła i czy nie wypłynęło z niej.
Ostatnio chyba miała jakąś infekcję (nie znam sie) bo miała takie białe "coś"... takie w konsystencji gęstego żelu. Dodatkowo krew w pochwie ale taka już skrzepnięta.
Może za szybko się denerwuję ale chciałbym się dowiedzieć czego mamy się spodziewać. Ma prawie 19 lat, zawsze miała obfity i bolący okres ale nigdy nie miała takiej sytuacji że nie miała objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...