Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie podczas pierwszego razu


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam problem. W poniedziałek po raz pierwszy kochałam się ze swoim chłopakiem. Od początku stosunku użyliśmy zabezpieczenia prezerwatywę która nie pękła i nie zsunęła się. Wytrysk mojego chłopaka był na zewnątrz, nie na moim ciele. Podczas stosunku bardzo krwawiłam ale jak później zauważyłam krew leciała z wewnątrz pochwy co mnie zaniepokoiło. :( 16 listopada powinnam dostać miesiączki. Czy jest ryzyko że mogę być w ciąży? Od poniedziałku boli mnie brzuch. Bardzo się boję. :(

Odnośnik do komentarza

nie jestes w ciazy bo nie bylo mozliwosci zaplodnienia jesli byl to Twoj pierwszy raz to normalne ze krwawilas, nie martw sie, zabezpieczaliscie sie prezerwatywa nie pekla ani nic i chlopak nie skonczyl w Tobie - wszysto jest w porzadku, nie stresuj sie niepotrzebnie!

Odnośnik do komentarza

jesli krwi jest naprawde duzo moze byc krwawieniem srodcyklicznym albo , jesli jestes nastolatka tak moze sie zdarzyc, mozliwe ze partner powinien byc bardziej delikatny bo moze cos gdzies urazil. Jesli krwawienie nie ustapi i bedzie caly czas musisz pojsc do lekarza bo zawsze przed rozpoczeciem wpolzycia warto sie zbadac, ale ciaza to to nie jest na pewno.

Odnośnik do komentarza

Jesli ciągle krwawisz to udaj się do ginekologa. Możesz mieć nadżerkę i stąd krwawienie. Na pewno pierwsze krwawienie podczas stosunku wynikało z przebicia błony dziewiczej. Potem ze względu na stres związany z tym wszystkim mogłaś dostać szybciej okresu. Jednak to tylko gdybanie, lekarz powinien to ocenić. No i dziewczyny mają racje, skoro rozpoczęłas współżycie to powinnas pójśc na pierwszą wizytę do ginekologa.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...