Skocz do zawartości
Forum

Lek hormonalny przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Od 8 miesiecy stosuje N********, krwawienie wystepuje zwykle 4 dnia od odstawienia. Ostatnio jednak bardzo sie denerwowalam, ze byc moze jestem w ciazy i przyjelam jedna tabletke D*********. Krwawienie wystapilo. Czy oznacza to ze nie jestem napewno w ciazy?Czy D******** nie zaszkodzi? Wzielam bez konsultacji z lekarzem, bardzo nieodpowiedzialnie.Zdaje sobie sprawe, ale prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

mysle ze nie jestes w ciazy to po pierwssze a po drugie jak bedzie sytuacja ze zaponmnisz tabletki i bedziesz wspolzyla to idz do lekaza po tabletke po bo jakbys byla w ciazy i wciela ten lek to mozesz dostac krotoku i cos Ci sie moze stac to bardzo niebezpieczne

Odnośnik do komentarza

Znam zasade brania tabletek, wczesniej bralam 5 lat, pozniej przerwa na dziecko i teraz znowu biore. jednak panicznie boje sie drugiej ciazy. Glownie chodzi mi o odpowiedz czy D******** na wywołanie krwawienia w przerwie 7 dniowej nie wprowadzi zadych skutkow ubocznych. Krwawienie bylo, trwalo 3 dni, jednak nie bylo obfite. Ale takie zdarzy sie wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...