Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~c...m

~c...m

Witam. 28.11 odbyłam pełny stosunek z chłopakiem. W kalendarzyku wyszedł dzień owulacji. Wytrysk był bezpośrednio do środka.. Pozycja siedząca. Pytanie brzmi, czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy są szanse na to, że jestem w ciąży? Minęły 3dni ale test wychodzi negatywny. Bardzo proszę o odpowiedź KOBIETA, 18LAT

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~L ola

~L ola

Test ciazowy najwet najbardziej czuly jest wiarygodny dopiero minimum 7 dni od implantacji czyli jezeli współżycie bylo 28.11 to pecherzyk nie zdazyl sie umiescic w macicy. Najlepiej test robic w dniu spodziewanej miesiaczki lub ponjej terminie. Ja przy pierwszym dziecku tez bylam niewiele starsza od ciebie i panikowalam ale test zrobiony w dniu miesiaczki nic nie pokazal a okresu nie bylo wiec powtórzylam test w 7 dniu spoznienia i juz byly dwie grube krechy u lekarza dowiedzialam sie ze to 5 tydzien. Nie panikuj i czekaj do okresu. Stres i wkrecanie sobie ciąży moze opoznic miesiaczke i dac wpojone oznaki ciazy.

~polks

~polks

Na wszelki wypadek lepiej iść jeszcze do ginekologa. Ja chodzę do super lekarza w Katowicach http://www.vitalonga-nzoz.pl/, więc jak jesteś stąd, to zapisz się. Nawet na przyszłość jakbyś potrzebowała. Ogólnie to testy nie zawsze pokazują prawdę, a po 3 dniach jeszcze trochę za wcześnie.