Forum Ginekologia

Brak okresu

~Magdalenka83

~Magdalenka83

Dzień dobry. 26.10.2019 zażyłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną po czym to było ostanie opakowanie i jest dłuższa przerwa w stosowaniu tabletek. 31.10.2019 dostałam okres. 16.11.2019 odbył się stosunek który zakończył się na zewnątrz. 27.11.2019 powinna się pojawić miesiączka. Dziś mija 4 dzień opóźnienia okresu. Zrobiłam 4 testy ciążowe. 1 w dniu spodziewanym okresu, drugi dzień po, trzeci wczoraj, czwarty dziś. Wszystkie wyszły negatywne. Mam bóle kręgosłupa w okolicy lędźwi i bóle brzucha jak na okres. Proszę o podpowiedź czy to może być ciąża?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Pacjentqa

~Pacjentqa

Skoro ma Pani bóle jak przed okresem, najprawdopodobniej zbliża się Pani okres i tyle. Po co tyle tych testów ciążowych? 4 dni spóźnienia okresu to żaden dramat, zwłaszcza że odstawiła Pani tabletki antykoncepcyjne. Okres może być nieregularnie, i tak bardzo dobrze, że wrócił Pani okres bez problemu. Na tabletkach miesiączkę miała Pani sztuczną. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, taka informacja na przyszłość. Życzę spokoju i zdrowia.

~Magdalenka83

~Magdalenka83

Dziękuję za odpowiedź. A testów tyle zostało zrobionych z ataku paniki. Również życzę zdrowia i spokoju.

~Ilonnna

~Ilonnna

u mnie tester owulacyjny ze śliny wchodzi do roboty jak nie mam pewności co do działania pigułki i jeszcze nie było ryzykownej sytuacji

~Magdalenka83

~Magdalenka83

Tylko wychodzi na to, że jak okres się spóźnia 4 dni to za późno na test owulacyjny

~laska30

~laska30

A może to przedwczesna menopauza? Ile Ty masz lat?
Ale najpradopodobniej to ciąża.