Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu


Gość Magdalenka83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalenka83

Dzień dobry. 26.10.2019 zażyłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną po czym to było ostanie opakowanie i jest dłuższa przerwa w stosowaniu tabletek. 31.10.2019 dostałam okres. 16.11.2019 odbył się stosunek który zakończył się na zewnątrz. 27.11.2019 powinna się pojawić miesiączka. Dziś mija 4 dzień opóźnienia okresu. Zrobiłam 4 testy ciążowe. 1 w dniu spodziewanym okresu, drugi dzień po, trzeci wczoraj, czwarty dziś. Wszystkie wyszły negatywne. Mam bóle kręgosłupa w okolicy lędźwi i bóle brzucha jak na okres. Proszę o podpowiedź czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Skoro ma Pani bóle jak przed okresem, najprawdopodobniej zbliża się Pani okres i tyle. Po co tyle tych testów ciążowych? 4 dni spóźnienia okresu to żaden dramat, zwłaszcza że odstawiła Pani tabletki antykoncepcyjne. Okres może być nieregularnie, i tak bardzo dobrze, że wrócił Pani okres bez problemu. Na tabletkach miesiączkę miała Pani sztuczną. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, taka informacja na przyszłość. Życzę spokoju i zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...