Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. miałam okres 9-13.09. Wg aplikacji której używam do monitorowania okresu dzień owulacji wypadał 21.09 - cykle mam regularne wiec aplikacja raczej się nie myliła. Tego samego dnia tj 21.09 miałam badanie ginekologiczne na którym wyszło ze endometrium jest niejednorodne. Lekarz kazał mi przyjść max 5 dni po miesiączce żeby badanie powtórzyć. 23.09/24.09 (noc) czyli dwa dni po owulacji współżyłam bez zabezpieczenia jednak partner nie miał wytrysku w środku (myśle ze to bez większego znaczenia ale wyjechałam na weekend - strefa klimatyczna ta sama, podróż samolotem trwająca nieco ponad godzinę) 24.09 miałam wrażenie ze dostałam zapalenia pęcherza, częste oddawanie moczu i świąd przy tym. Przez 5 dni brałam neofuragine po czym poszłam do ginekologa który przepisał globulki dopochwowe na 6 dni. Okres w październiku dostałam w środę 9.10 a wg aplikacji powinnam dostać w sobotę 5.10. W dzień okresu przyjęłam pierwsza tabletkę antykoncepcyjna (axia conti). Okres trwał od środy do niedzieli i był trochę mniej obfity niż zawsze i trwał dzień krócej niż zazwyczaj. To było krwawienie a nie plamienie. Na ten okres czekałam bardzo i się stresowałam (po tym stosunku) jednak dalej czuje się ociężała, spuchnięta, dziwnie boli mnie w podbrzuszu, mam delikatne wrażenie ze będę wymiotować. Mimo ze dostałam okres i przyjmuje tabelki, na które zwalam winę na słabe samopoczucie (ostatni raz tabletki anty brałam 3 lata temu i to tylko 3 miesiące) obawiam się ciazy. Idę dziś do lekarza na to badanie ginekologiczne po miesiączce, ale czytałam ze takie badanie ewentualna ciąże wykryje w 6/7 tygodniu. Od niezabezpieczonego stosunku minęły 4 tygodnie. Czy jest szansa na ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...