Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wczoraj o godzinie 21:15 wzięłam 13 tabletkę z blistra, około 2,5h później nastąpiły wymioty a chwile przed nimi stosunek bez dodatkowego zabiezpieczenia.. z całej sytuacji zdałam sobie sprawę dopiero następnego dnia o 18, również po stosunku bez zabezpieczenia. Czy jest szansa że jestem w ciąży ? Czy powinnam teraz zrobić 7 dniowa przerwę czy brać tabletki normalnie ?

Odnośnik do komentarza

szansa na ciaze jest duza.. tez biore tabletki (vines) i wiem ze w sytuacji gdy pierwsza tabletka sie mogla nie wchlonac przez wymioty lub biegunke wystepujace do 4h od przyjecia pigulki to bierze sie nastepna by uzupelnic dawke nie wchlonieta. ja twoim miejscu zrobilabym przerwe na miesiac i sprawdzila czy nie jestem w ciazy..

Odnośnik do komentarza
Gość Kolorowykwiat

Lara, napisałam. Dziewczyny nastraszylyscie mnie okropnie. Znalazłam na abczdrowie wątek bardzo podobny tylko dziewczyna brała tabletkę w 14 dniu a ja w 15-13 tabletka. Pani doktor odpisała jej ze w drugim tygodniu jak się pominie tabletkę to ochrona i tak jest zachowana bo w pierwszym tygodniu były brane regularnie. To jak to w końcu jest ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...