Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pewnien problem. Wraz z mężem od prawie 2 lat staramy się o dziecko. Dodam że już jedno dziecko urodziłam 6 lat temu ale z innym partnerem. Mój cykl trwa 31 dni czas okresu to 5 dni. Jednak w tym cyklu pierwszy raz przytrafiło mi się coś dziwnego nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. 25.08 dostałam okres skończył się 29.08 siedem dni po miesiączce czyli 5.09 współżyłam z mężem. Prowadzę kalendarzyk i wychodzi na to iż był to mój 2 dzień płodny. 10.09, 6 dni po stosunku dostałam na początku lekkie a z godziny na godzinę silniejsze brązowe plamienia którym towarzyszyło lekkie kłucie w okolicy lewego jajnika. Na początku były jasne, następnie ciemne. Na następny dzień brązowe plamienie zmieniło się w krew troszkę jaśniejsza niż podczas okresu. Dziś jest 13.09 krew dalej leci ale już mniej i jest raz jaśniejsza raz ciemniejsza. Przez dwa dni krwawienie było dość obfite jednak mniejsze niż podczas miesiączki a dziś już prawie nie leci. Jednak do okresu zostało mi 12 dni a tu taka niespodzianka. Czy to mogło być spowodowane zapłodnieniem? Czy może jakaś chorobą? Przy pierwszej ciąży miałam tylko jedno dniowe brązowe plamienie ale od tamtego czasu nic. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...