Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość q...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od dwóch dni zaczęłam jeździć na rowerze. Dystanse te wnoszą około 10 km. Od tych dwóch dni kiedy wracam do domu zauważam na bieliźnie brązowe uplawy. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. W zeszłym miesiącu różniez jeździłam sporadycznie na rowerze i nic takiego nie miało miejsca. W ostatnim okresie przechodziłam również grypę żołądkową. Około 4ch tygodni temu i obawiam się że w tamtym czasie tabletka antykoncwpcyjna mogła zostać wydalona z mojego organizmu po około 2ch godzinach od jej zazycia przez co mogła się nie do końca wchlonac. Była to jednorazowa sytuacja. A tabletka ta była przy końcu blista. Niestety w ostatnim czasie przez duże zabieganie, Zapomniałam zażyć jedną tabletkę z pierwszego tygodnia nowego blista i ponownie jedną tabletkę z drugiego tygodnia tego samego blista. Obie tabletki przyjęłam wraz z kolejnymi następnego dnia gdy tylko uświadomiłam sobie swój błąd i zapomnienie. W okresie przyjmowania nowego blista nie wspolzylam z chłopakiem jednak parę dni po grypie żołądkowej uprawialam seks, co prawda z dodatkowym zabezpieczeniem jednak gumka lekko się zsunela podczas stosunku. Czy te krwawienia mogą świadczyć o zajsciu w ciążę? Czy jest to kwestia mojego nieroztropnego przyjmowania tabletek hormonalnych? Tydzień temu byłam u ginekologa nie stwierdziła żadnych problemów podczas usg jednak nie pomyślałam aby zapytać ją o sytuację z tabketkami gdyż nie było to wtedy dla mnie niepokojące. Czy w aktualnej sytuacji powinnam się dodatkowo zabezpieczać jeśli ostatnia tabletka o której zapomniałam i przyjęłam ją z kolejną powinna być do zazycia około 3ch dni temu? Czy porzucić to opakowanie i zacząć stosować nowe aby rozpocząć od nowa dawki hormonów? A przede wszystkim o czym może świadczyć to plamienie? Dodam jeszcze tylko że nie odczuwam przy nim żadnych bólów, same uplawy trwają około 2ch godzin i nie jest to dla mnie uciążliwe. Dziękuję za każdą odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...