Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od kilku lat biorę stale antykoncepcję. Od około półtora roku biorę tabletki vibin mini jednak chciałam je zmienić ponieważ od kilku miesięcy mam dziwne objawy (plamienia, bóle itd.). Niestety wizyta została odwołana a ja byłam zmuszona pójść do lekarza internisty żeby wypisał mi jedno opakowanie tych tabletek (żebym jakoś "dotrwała" do kolejnego terminu). Potrzebowałam tej recepty ponieważ dzień wcześniej skończyłam ostatnią tabletkę placebo a w dniu wizyty musiałam przyjąć kolejne opakowanie. Niestety w aptece się okazało że Pan się pomylił i przepisał mi zwykły Vibin który zmuszona sytuacją zażywam. W związku z tym mam dwa pytania- przede wszystkim czy antykoncepcja zostanie zachowana zmieniając w taki sposób tabletki? Oraz czy jest to dla mnie w miarę bezpieczne, takie przyjęcie tego opakowania? Dziękuję za odwiedź

Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę to Twoje tabletki są podobnie jak moje vines niskodawkowe, internista omyłkowo wypisał Ci te z większą dawką hormonów a więc na pewno antykoncepcja zostanie zachowana a Ty możesz się czuć po nich nawet lepiej skoro narzekasz na te poprzednie. Muszą być one zawsze odpowiednio dobrane do każdej osoby indywidualnie, porozmawiaj o tym z ginekologiem w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...