Forum Ginekologia

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

~K...l

~K...l

Od niedawna stosuje tabletki antykoncepcyjne aby zmniejszyć ból brzucha ktory odczywalam podczas wystepowania miesiączki oraz trądzik (zwykle pojedyncza lub podwójna dawka Ibuprom pomagały na ból); ginekolog przepisał mi tabletki vines - ból brzucha zmniejszył się ale w dalszym ciągu występował, w sprawie trądziku brak polepszenia stanu cery; po zużyciu trzech opakowań Vines dostałam receptę na silniejsze tabletki belara - po zakończeniu pierwszego opakowania podczas krwawienia z odstąpienia ból był większy niż podczas miesiączki bez brania środków antykoncepcyjnych (środki przeciwbolowe dostępne bez recepty nie pomagaly); proszę o poradę czy po zakończeniu 3 cykli stosowania tych tabletek (dostałam receptę na 3 opakowania) moze sie to unormowac czy powinnam zmienić od razu tabletki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej