Forum Ginekologia

Petting a ciąża

~s...m

~s...m

3 dni po zakończeniu miesiączki razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. W pewnym momencie on delikatnie wsunął do mojej pochwy czubek swojego penisa i dotknął mojej błony dziewiczej (nadal jestem dziewicą). Nie wiem czy na jego penisie znajdował się preejakulat ale mimo wszystko, jaka jet szansa na to, że zaszłam w ciążę? Nadal mam nieregularne miesiączki a od czasu ostatniego okresu minęło 36 dni. Dodam, że mam lekko nabrzmiałe i trochę bolesne piersi i jestem nieco rozdrażniona. Mam nadzieję, że są to jedynie objawy zbliżającego się okresu, a nie ciąży. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jaska 34

~jaska 34

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska