Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnia prawidłowa miesiączkę miałam od 28.07-01.08. Moja każda miesiączka trwa 5 dni. Cykle mam 27-34 dniowe. Odbyłam stosunki w sierpniu z 13 na 14, z 14 na 15 i z 15 na 16 sierpnia. Podczas pierwszego z nich pękła prezerwatywa, było to słychać i on odrazu wyciągnął członka, nie doszło do żadnego wytrysku. Dnia 24 sierpnia dostałam krwawienie, była to jaskrawoczerwona krew, na początku bolał mnie brzuch. Krew była widoczna przez 2 dni, kolejne 3 to były bardziej plamienia. Łącznie trwało to 5 dni. Robiłam testy ciążowe 10,14,22 dni po stosunku i wszystkie wyszły negatywne. Dnia 09.09 zrobiłam badanie krwi beta HCG i mój wynik to 35 mlU/ml, badanie odbyło się w trakcie dni płodnych według kalendarzyka. Czy podczas owulacji może wyjść fałszywie pozytywny wynik? Czy mimo tylu testów ciążowych negatywnych, krwawienie może to wskazywać na ciąże? Obliczyłam sobie i powinnam wykonując test z krwi mieć już 6 tydz i 1 dzień ciąży od daty ostatniej miesiączki przed współżyciem. Czy wynik 35 mlU/ml nie jest zbyt niski? Proszę o odpowiedz, bardzo się denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...