Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~z...l

~z...l

Witam, ostatnia prawidłowa miesiączkę miałam od 28.07-01.08. Moja każda miesiączka trwa 5 dni. Cykle mam 27-34 dniowe. Odbyłam stosunki w sierpniu z 13 na 14, z 14 na 15 i z 15 na 16 sierpnia. Podczas pierwszego z nich pękła prezerwatywa, było to słychać i on odrazu wyciągnął członka, nie doszło do żadnego wytrysku. Dnia 24 sierpnia dostałam krwawienie, była to jaskrawoczerwona krew, na początku bolał mnie brzuch. Krew była widoczna przez 2 dni, kolejne 3 to były bardziej plamienia. Łącznie trwało to 5 dni. Robiłam testy ciążowe 10,14,22 dni po stosunku i wszystkie wyszły negatywne. Dnia 09.09 zrobiłam badanie krwi beta HCG i mój wynik to 35 mlU/ml, badanie odbyło się w trakcie dni płodnych według kalendarzyka. Czy podczas owulacji może wyjść fałszywie pozytywny wynik? Czy mimo tylu testów ciążowych negatywnych, krwawienie może to wskazywać na ciąże? Obliczyłam sobie i powinnam wykonując test z krwi mieć już 6 tydz i 1 dzień ciąży od daty ostatniej miesiączki przed współżyciem. Czy wynik 35 mlU/ml nie jest zbyt niski? Proszę o odpowiedz, bardzo się denerwuje.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~z...l

~z...l

Witam, drugie badanie z krwi zrobione 11.09 wynik poniżej 0,5 mlU/ml . Czy ciąży nie ma?