Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Stosuje tabletki Vines, lecz czuje, że pobiera mnie grypa żołądkowa i stąd moje pytanie czy razem z Vines mogę zastosować Smectę? Tab. Vines wzięłam o 20:00 a jest już poranek a więc czy mogę zastosować Smectę?? Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę aktywną a teraz będę miała 4 placebo. Więc przejść do nowego opakowania czy wybrać do końca przy stosowaniu smecty? Czy muszę używać 7dniowego zabezpieczenia? Dziękuję z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość czekoldzia

Mozesz stosowac cos na biegunke ale ja bym mimo wszystko wstrzymala sie od seksu na te kilka dni badz tez zabezpieczala sie dodatkowo gumka. Ja tez biore vines i lekarz mi kiedys powiedzial ze nawet zwykle przeziebienie moze oslabic dzialanie tabletek wiec dla bezpieczenstwa te 7 dni warto sie zabezpieczyc dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

Ten lek na biegunkę nie wchodzi w interakcję z pigułkami antykoncepcyjnymi więc spoko, pamiętaj jedynie, że jak będziesz miała wymioty i biegunki do 4h do przyjęcia tabletki antykoncepcyjnej to wtedy ochrona może byc zmniejszona i wtedy lepiej stosować zabezpieczenie mechaniczne przez tydzień

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska tylko same porady od amatorów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...