Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~d...l

~d...l

Dzień dobry, W niedziele [30.06] z moją dziewczyną możliwe, że doszło do dotknięcia narządów płciowych, a mogłem wtedy mieć trochę preejakulatu na penisie. Nie było penetracji, ani wytrysku. Dzień po udaliśmy się do ginekologa i dostaliśmy tabletkę po, dziewczyna zażyła ją około 24h po tym zajściu. Od tamtego czasu miała wahania nastrojów, powiększenie i ból piersi. Wczoraj, czyli jakieś 2,5 dnia po przyjęciu tabletki, dostała lekkiego krwawienia (plamienia), cytując "taka plamka jedna" i towarzyszył temu silny ból dołu brzucha oraz przyspieszona akacja serca (w czasie okresu ma przyspieszone akcje serca). Czy możliwe jest, że to jednak ciąża i plamienie implantacyjne, po tak krótkim czasie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ania niania

~ania niania

Tak to jest możliwe. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

~kobietawpigulce.pl

~kobietawpigulce.pl

Jeśli jesteś w nieplanowanej ciąży, lub ją podejrzewasz i chciałabyś porozmawiać o swoich obawach z tym związanych, zapraszamy do kontaktu:

tel.: 586 915 915
email: kontakt@netporadnia.pl

Porady w Netporadni są bezpłatne.
Gwarantujemy pełną dyskrecję.

~kobietawpigulce.pl

~kobietawpigulce.pl

Jeśli jesteś w nieplanowanej lub zagrożonej ciąży i chciałabyś porozmawiać o swoich obawach z tym związanych, zapraszamy do kontaktu:

tel.: 586 915 915
email: kontakt@netporadnia.pl

Porady w Netporadni są bezpłatne.
Gwarantujemy pełną dyskrecję.