Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~o...m

~o...m

Witam. Ostatnio moja dziewczyna zakończyła brać tabletki antykoncepcyjne po czym dostała okresu. Po wizycie u ginekologa dostała receptę na nowe tabletki. Niestety nie pamiętała o ich braniu jak należy, w między czasie uprawialismy seks bez zabezpieczenia ale nigdy nie konczylem w niej. Teraz po 9 dniach od zakończenia okresu, dziewczyna zaczęła krwawic, towarzyszyło temu nudności oraz ból brzucha, apetyt na słodkie rzeczy. Co to może być, czy jest to ciąża, czy wina nowych tabletek, proszę o radę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Czyli była zmiana tabletek tak? Jeśli wzięła 1 d c to była zabezpieczona.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~brumbka

~brumbka

jesli nie brala jak nalezy to oslabila dzialanie i moglo dojsc do zaplodnienia.. na objawy zdecydowanie za wczesnie.. poczekajcie do nastepnego okresu i jak nie nadejdzie to test ciazaowy najlepiej z krwi. ja biore tabletki vines, nie ma opcji bym o nich zapomniala bo ustawiam przypomnienie i nie chce wpadki bo mamy juz dwoje dzieci.. jak sie decydujecie na taka forme zabezpieczenia to trzeba brac ja odpowiedzialnie