Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i jestem kobietą. Cierpię na zaburzenie psychiczne-nerwice ,którą leczyłam farmakologicznie ponad rok ale przerwałam. Nie wykluczam innych chorób. Myśle ,ze ten wstęp może pomoc. Jestem dziewica ,nigdy nie współżyłam ,aczkolwiek tydzień temu (9.06) partner zrobił mi tak zw. ‚Placówkę’. Byłam jeden dzień przed dniem płodnym, a owulacje miałam pare dni później. Partner nie dotykał swoich narządów ,może przez ułamek sekundy a już napewno jego dłoń nie była wilgotna(był wytrysk) 4 dni później(nie ma mowy o spermie) również doszło to pettingu ,a na wieczór zauważyłam kropelkę krwi na papierze. Minął tydzień a ja jestem o krok od zwariowania i popadam w stan w którym nie umiem już odróżnić co jest prawda ,a co nie. Dzisiaj ból obu jajników. Kichanie. Czy ta krew to zapłodnienie? Czy ból lewego jajnika, bulgotanie którego nie miałam od lat to zapłodnienie? Miesiączkuje regularnie ,okres za 11 dni według kalendarza. Cykle 28-32-32 dni. Zależy. Miesiączka 5 dni. Moje schorzenie psychiczne zaczyna mnie wykańczać. Zaczynam wierzyć ,ze nawet doszło do stosunku albo ,ze napewno doszło do zapłodnienia. Boli mnie brzuch i jajniki a chwile później są gazy. Wspomnę tez ze od ponad miesiąca mam wzdęcia ,nie odżywiam się dobrze, częste gazy. Nie wiem czy to może mieć wpływ na jajniki czy nie. Mam już ataki paniki, nawet moi zdrowy rozsądek zanika. Proszę mnie nie oceniam pod względem edukacji ,od zawsze mam lek przed czynnościami seksualnymi, a to jedyna rzecz do której byłam gotowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...