Skocz do zawartości
Forum

Czy taki sposób uprawiania seksu będzie bezpieczny?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja i moja partnerka dążymy do współżycia, coraz to nowsze i bardziej odważne igraszki które prowokują do kolejnych. O wszystkim otwarcie rozmawiamy i obawiamy się ciąży. Tabletek brać nie chce, dlatego chciałbym zapytać czy jeśli połączymy prezerwatywy, seks podczas dni nieplodnych i stosunek przerwany, czyli wytrysk poza pochwą, będzie to w miarę bezpieczne? Jesteśmy młodzi i wciąż kontynuujemy edukację więc zależy nam przedewszystkim na bezpieczeństwie, wpadka może mnóstwo utrudnić, a że w Polsce o seksualności młodzież wie tyle, że "siusiaka trzeba do dziurki wsadzić i są dzieci", co woła o pomstę do nieba.. Staramy się robić wszystko przede wszystkim z głową więc liczę na rozwiniętą poradę, ewentualnie wskazówkę

Odnośnik do komentarza
Gość muchomorka

teoretyczniue zastosowanie tych trzech rzeczy jednoczesnie powinno wystarczyc pod warunkiem ze dziewczyna potrafi sobie wyliczyc dokladnie dni płodne, gumka wam nie peknie a plemniki z ejakulatu nie dostana sie do srodka :) Najbezpieczneijsze sa hormony i nie wiem czemu tak wiele osob sie przed nimi broni. Mamy XXI wiek, tabletki nowej generacji ktore odpowiednio dopasowane nie powoduja skutkow ubocznych. Najmniej hormonow maja vines i to je biorę od roku. Najlepiej jak dziewczyna pojdzie do lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Gość czytamipisze

Ja bym nie twierdzila że tabletki są najlepsze no ale są stosunkowo bardzo pewnym środkiem anty jeśli brane regularnie .
Czemu dziewczyna nie chce tabletek? Ma jakieś obawy ? Jakie?
Generalnie to gumka może pęknąć. Może a nie musi. Na kalendarzyku bym nie polegała absolutnie . przerywany stosunek? Mega ryzykowne . naprawdę ostrzegam .
Z tego wszystkiego jeśli już to doradzam taki zestaw: gumka. Dni niepłodne (jako tako wyliczone), prezerwatywa damska, środki plemnikobójcze, stosunek przerwany .
Tak naraz te 5 zabezpieczen. Wszystkie razem dają jakiś % bezpieczeństwa. Choć pewności nigdy nie będzie tylko abstynencja .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...