Skocz do zawartości
Forum

Czy dziewczyna może być w ciąży?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 3 dni temu uprawialem seks z moja dziewczyna. Był to nasz pierwszy raz. Na początku uprawialismy seks oralny a później na zmiane seks zwykly analny pozniej jeszcze raz zwykly i analny. Bez prezerwatywy. Jednak nie doszlem i nie oddalem zadnych płynów. To nie byl seks przerywany poniewaz chwile to robilismy a ja nie czulem ze nawet dochodzę. Chcę dodac ze najprawdopodobniej miała dni płodne jeden dzien przed owulacją. Dzień po stosunku bolalo ja podbrzusze, w drugi dzien raz wymiotowala, a dzisiaj jest jej nie dobrze. Bardzo się boimy. Nie wiemy co robić. Planowany okres ma 13 dni po stosunku. Przypominam tez że doszło do stosunku po dużej ilości alkoholu (wódki). Czy to objawy ciąży? Czy jest w ciąży? Albo to przez stres? Albo ból ból i wymioty po przebiciu błony dziewiczej? Czy może też jest to spowodowane chorobami wenerycznymi? Z Góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Generalnie to jest możliwość zajścia w ciaze, PONIEWAŻ WYDZIELASZ PREEJAKULAT. Seks przerywany nie ma sensu, bo jest podobne ryzyko. Jest jednak spór o ten preejakulat czy ma plemniki zdolne do zapłodnienia czy nie. W każdym bądź razie, istnieje ryzyko i proszę się zabezpieczać jeśli chcecie uniknąć ciąży. Radziłabym zrobić test ciążowy około 11 dnia po stosunku bo już wtedy wiarygodny jest. Jeśli chodzi o objawy dziewczyny to nie musza to być z ciąży, z tego powodu ze dopiero po 2-3 tygodniach od zapłodnienia widać oznaki ciąży, a u niej może być to zwyczajnie stres. Wiec się nie przejmujcie. Trzymam kciuki, najlepiej zrobić test i później do ginekologa po najlepiej tabletki antykoncepcyjne, jeśli nie chcecie używać gumek

Odnośnik do komentarza

~Auutor
Chce powiedzieć ze na prawde nie czulem żadnych wydzielajacych sie płynów.

Ty nie musisz tego czuć, wydzielasz preejakulat i tyle. A on zawiera plemniki. Koniec tematu. Gumki nie było wiec macie realne szanse na ciąze. Niestety.
Ból owszem ale wymioty po przebiciu błony dziewiczej to raczej mało prawdopodobne. Niech dziewczyna zrobi test za 14 dni najwcześniej.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

, napisałeś, że pchałeś chuja prosto z jej dupy do jej pizdy, czyli po analu waginal. Czyś ty na musk upadł?!!!!!! Takim ufajdanym gównem penisem wprowadziłeś jej do pochwy i dalej do całego organizmu bakterie kałowe i inne świństwa. W związku z tak debilnym postępowaniem brzuch ją boli nie od ciąży ale od wprowadzonej choroby. Wal z nią czym prędzej do gina!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość olaboga

żeby być tak ciemnym i nie wiedzieć, że przed każdym seksem czy to waginalnym czy analnym należy umyć genitalia i dupę, to zakrawa na śmiech do rozpuku. ale, żeby pchać brudnego penisa do czystej cipki, to zakrawa o pomstę do nieba. Niedziwota, że namnożyło się tyle chorób kobiecych!!!!

Odnośnik do komentarza

Stosunek odbyty 4 dni temu.
Po 1 dniu - bole jajnikow
Po 2 dniu - bole jajnikow i 1 raz wymiotowala
Po 3 dniu - Ból jajnikow i bylo jej nie dobrze
Po 4 dniu - Ból jajników bylo jej nie dobrze.
Bóle jajnikow nie byly ciągle.
Raz ja bolaly raz czula sie bardzo dobrze.
Ale od 2 dni dużo je
Nawet sama to zauwazyla
A dzisiaj jak szliśmy poczuła zapach kremu który byl stosowany podczas stosunku.
Ale nigdzie go nie bylo.
Nikt sie nim nie smarowal ani nic.
Tak, raz seks analny raz zwykły, na zmiane.
Wydaje mi sie ze to za wcześnie jak na takie objawy.
Moze te jedzenie tak duzo i to ze poczula zapach kremu to przypadek bo jak wspominalem to za wczensie na takie objawy ciąży. Czy może nabawiła sie jakiejś choroby po seksie analnym na zmiane z normalnym?
Czy moze to juz świadczy o ciąży???

Odnośnik do komentarza
Gość Ginka34

chłopcze, widzę, że nie znasz porzekadła: pluj świni w mordę, a ona, że deszcz pada. Forumowicze plują Ci, wytykając ciemnotę, a po tobie to spływa, nie wyciągasz wniosków, dalej mówisz o seksie waginalnym na zmianę z analnym, jakby to było normalne i nieszkodliwe. Węszę, że urodzi się wam mulatek zabarwiony kolorem gówna. Fuuj ciemniaku.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

cyt.:
Czy może nabawiła się jakiejś choroby po seksie analnym na zmianę z normalnym?
Czy może to już świadczy o ciąży???
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
1)Ciąża rozpoczyna się ok. 5-tego dnia od zapłodnienia, więc to jeszcze nie ciąża
2) skoro nie ciąża, to brudnym prąciem wprowadziłeś infekcję chorobotwórczą, i rozwija się jakaś choroba. Zdeterminować nazwę ch. może tylko ginekolog po specjalistycznych badaniach np. wymaz na posiew i antybiogram, WR, test na HIVa

Odnośnik do komentarza
Gość cukiernik 24

Moze te jedzenie tak duzo i to ze poczula zapach kremu to przypadek bo jak wspominalem to za wczensie na takie objawy ciąży.
komentarz:
ponieważ po analu dawałeś jej penisa do buzi, a ona ze smakiem zlizywała to co zostało na penisie, to nie był to krem a sperma pomieszana z gównem.Zrobiłeś w cytacie z posta aż 5 byków, więc obydwoje, czyli ty i dziewczyna jesteście siebie warci: dno moralne

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 14-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Miala 2 razy wymioty
W drugim dniu po stosunku i na 3 dzień.
Troszke zaczela duzo jesc
Nie ma tkliwych piersi [nie bolą ją]
Nie miala krwawienia infan... Cos tam
I dalej jej nie dobrze albo bola ja jajniki
Czy to nie na 100% ciąża?
Tylko jakas choroba?

Odnośnik do komentarza
Gość do Auutora

na mój węch, to brudnym penisem zaraziłeś ją wirusem brodawczaka.
Poczytaj w necie czym to grozi. Ułatwię ci szukanie: na twarzy wyskoczą dziewczynie brązowe brodawki, i będziesz miał małpę w domu. Nie będziesz potrzebował chodzić do ZOO, buaaahhhhaa

Odnośnik do komentarza

7 dni po stosunku rano bolalo ja podbrzusze (jajniki) i mówiła ze baardzo
Ale mowila jeszcze ze przed tym jak poszla spac zjadla duzo slodyczy i chrupek czy cos takiego
Bo byla na nocowaniu u kolezanek
To oznaka choroby ?
Lub moze ten bol byl spowodowany tym ze tyle zjadla?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...