Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z moją dziewczyną mieliśmy upojną nic gdzie po naszych wspólnych zabawach doszedłem i prawdopodobnie dotknąłem ręką penisa po czym ją wytarłem po upływie kilku minut dotykałem miejsca intymnego mojej dziewczyny nie wkładałem za bardzo palców do środka i zastanawiam się czy jest ryzyko ciąży w przypadku gdy Ona miała do tego dni niepłodne?

Odnośnik do komentarza
Gość Julka 32

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina34

No z pewnością dzieci z tego nie będzie, ale jeśli zamierzacie w przyszłości bawić się tak ryzykownie, to polecam abyś kupiła dziewczynie tester owulacji ze śliny afrodyta, razem będziecie wiedzieli kiedy występują dni płodne i współżycie bez zabezpieczania się może skończyć się ciążą. Tester możesz kupić na stronie naturalnaplodnosc. Ja go używam i jeszcze mnie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Gość testerrr

sranie w banie, tester i kalendarzyk nie jest pewną metodą antykoncepcyjną. Jeśli już nie chcesz truć się hormonami, to rób tak: dni niepłodne wg testera + globulka Oval Patentex do pochwy. Ostrzeżenie: nie wolno po takim seksie głęboko podmywać się, a przed kopulacją poczekać 10 minut aż globulka się rozpuści.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina34

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 34-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...