Forum Ginekologia

Czy jest ryzyko ciąży?

~p...m

~p...m

Wraz z moją dziewczyną mieliśmy upojną nic gdzie po naszych wspólnych zabawach doszedłem i prawdopodobnie dotknąłem ręką penisa po czym ją wytarłem po upływie kilku minut dotykałem miejsca intymnego mojej dziewczyny nie wkładałem za bardzo palców do środka i zastanawiam się czy jest ryzyko ciąży w przypadku gdy Ona miała do tego dni niepłodne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Julka 32

~Julka 32

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

~Ewelina34

~Ewelina34

No z pewnością dzieci z tego nie będzie, ale jeśli zamierzacie w przyszłości bawić się tak ryzykownie, to polecam abyś kupiła dziewczynie tester owulacji ze śliny afrodyta, razem będziecie wiedzieli kiedy występują dni płodne i współżycie bez zabezpieczania się może skończyć się ciążą. Tester możesz kupić na stronie naturalnaplodnosc. Ja go używam i jeszcze mnie nie zawiódł.

~testerrr

~testerrr

sranie w banie, tester i kalendarzyk nie jest pewną metodą antykoncepcyjną. Jeśli już nie chcesz truć się hormonami, to rób tak: dni niepłodne wg testera + globulka Oval Patentex do pochwy. Ostrzeżenie: nie wolno po takim seksie głęboko podmywać się, a przed kopulacją poczekać 10 minut aż globulka się rozpuści.

~bez testera

~bez testera

11 dni przed spodziewaną miesiączką, to pewne dni niepłodne, ale pod warunkiem stałego cyklu, braku choroby i zmiany klimatu na lepszy.

~Ewelina34

~Ewelina34

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 34-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

~Ona44210

~Ona44210

Myślę, że w tym przypadku, jest małe prawdopodobieństwo. Ale pomyślcie o antykoncepcji, np. prezerwatywy+ Cotragel green plemnikobójczy można go kupić na naturalna-plodnosc.pl