Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam okresu od 20 dni powinnam dostać 4 kwietnia a tutaj nadal nic. Mam chłopaka nie wspolzyjemy jeszcze, jak juz to były pieszczoty. Byłam u ginekologa 29 marca i powiedział ze wszystko w porządku i przepisał mi tabletki pierwsze antykoncepcyjne. Ciąża wydaje sie nie realna w tym przypadku. Poprzedni okres też sie spóźnił ale tylko 8 dni i nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

W tej sprawie najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza
Gość Załamana2431

Witajcie. Mam pytanie które mnie dręczy od kilku dni. 14 kwietnia miałam miesiączkę trwała jak zawsze 6 dni. Cykle mam co 25 -26 dni. Dodam tylko że po okresie nie było stosunku.3dni Po zakończonym okresie zaczął boleć mnie brzuch. Poprzednie miesiączki też były regularnie. Ale wracając do bólu. Boli tak jak na okres. Zrobiłam dwa testy ciążowe i były na szczęście negatywne. Bóle nadal się utrzymują. Co to może byc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...