Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość zajścia w ciążę?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna sypiam z moim chłopakiem, jesteśmy oboje młodzi wiec seks dla nas to coś nowego. Używamy prezerwatywy a także chłopak zawsze wyciąga przed wytryskiem, czy jest możliwość zajścia w ciąże? Chwile pozniej znów doszło do zbliżenia już z druga prezerwatywa a seks skończył się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Gość sialababamak

Jesli prawidlowo uzywacie prezerwatym to nie ma mozliwosci ciazy. No chyba ze gumka peknie lub sie zsunie to wtedy ryzyko jest duze. Bezp;ieczniejsza jest antykoncepcja hormonalna. Ja tabletki vines przyjmuje bo maja najmniej hormonow :) Przejdz sie do lekarza i popytaj co moze ci zaproponowac :)

Odnośnik do komentarza

Jesteś młodziutka,więc może nie warto bawić się w tabletki. Dobrze,że się zabezpieczacie, może zainwestuj jeszcze w tester owulacyjny ze śliny np. Afrodytę i bądźcie ostrożniejsi w płodny czas. Polecam też Contragel green plemnikobójczy można stosować z prezerwatywami , na naturalna-plodnosc.pl z łatwością można zamówić.

Odnośnik do komentarza
Gość milka9

Wiecie co.. vines mają malutko hormonów, to tabletki ultralekkie, które nadają się dla każdej kobiety. Poczawszy od młodziutkiej skończywszy na kobietach z menopauzą. Warto tez zagłębić się w lekturę i dokladniej http://antykoncepcjanamiare.pl/poczatki-z-antykoncepcja/ i poczytać jaka antykoncepcja jest lepsza dla młodej kobiety. Wszystko jest dla ludzi

Odnośnik do komentarza
Gość Tereska210

Jeśli dokładnie zabezpieczacie się prezerwatywą to nie ma szans na ciążę. Ale abyś była pewna, że nawet jak pęknie prezerwatywa to jest mała szansa na ciążę, sprawdzaj sobie swoją owulację, ja do tego używam testera owulacji ze śliny afrodyta. Tani i łatwy w użyciu, ma wielkość szminki do ust i zawszę mogę go mieć przy sobie. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...