Skocz do zawartości
Forum

Dziwne plamienie, czy to może być ciąża?


Gość ollcix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kochałam sie z narzeczonym 17 dnia cyklu, dziś jestem w 28 dniu cyklu i pojawiło się takie dziwne lekkie plamienie, jakby śluz z krwią. Wyczytałam, że jest coś takiego jak plamienie implantacyjne. Zrobiłam test super czuły, wynik negatywny. Dziś jest 11 dzień od stosunku, miesiączka według kalendarzyka powinna pojawić się za 4 dni. Cykle zazwyczaj 30 dni. Lekki ból brzucha, ale tylko chwilami, piersi troszkę pobolewają. Niepokoi mnie to dziwne plamienie,nigdy takie u mnie nie wystąpiło. Czy to może być ciąża mimo negatywnego testu?

Odnośnik do komentarza
Gość szaragasienica

Jak dla mnie te wszystkie testy ultra czule to pic na wodę. Najpewniejwsze jest zrobienie bety z krwi. Poczekaj jednak do dnia spodziewanego okresu i wtedy idz na tą krew. Pamietaj ze stres i nakrecanie sie tez mogą spowodowac opoznienie miesiaczki. Nie piszesz czy zalezy ci na ciazy czy nie i czy sie jakos zabezpieczacie. Ale na przyszlosc powiem ze jesli nie planujecie potomstwa to proponuja pewne zabezpieczeie hormonalne. Ja sama biroe tabletki vines i mam spokojna glowe bez comiesiecznych stresow czy okres bedzie czy nie. A co do plamienia to moze byc implantacyjne (jesli sie staracie) a moze byc poprostu jakas infekcja

Odnośnik do komentarza
Gość patrycjenne

Nic nie daje takiej pewności w kwestii ciąży jak badanie krwi. Wizyta u ginekologa, badanie i mamy pewność. Ze 2 miesiące temu też się martwiłam i trochę stresu najadłam.. W końcu się zebrałam w sobie, poszłam do Dr Kubiaka, zrobiłam badania i mogłam odetchnąć. Tobie kochana polecam to samo . Szkoda nerwów..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...