Forum Ginekologia

Co to moze byc?

Agaaganieszka

Agaaganieszka

Wczoraj u ginekologa mialam badanie tylko przez powloki brzuszne bo aparat dopichwowy odmowil posluszenstwa. Lekarz podczas badania stwierdzil ze macica jest powiekszona I ze widzi jajeczka czyzbym byla plodna ? Tabletki antykoncepcyjne biore kilka lat ostatni stosunek mialam 13 lutego a krwawienie 21 marca . Czy to moze byc ciaza ? Dodam ze jakis rok temu lekarz powiedzial ze mam miesniaki macicy . Czy ta powiekszona macica moze byc od miesniakow ?

212554 agaaganieszka Kobieta, 37 lat, Przemyśl

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ayaka23

Ayaka23

Hm a czemu nie zapytałaś od razu lekarza? to pytanie jak najbardziej do niego. Nie powinnaś na tabletkach mieć owulacji, jakie w ogóle bierzesz? ja mam belarę i na nich owulacji nie mam na pewno, kiedyś sobie nawet robiłam testy bo byłam ciekawa. Na badaniach u ginekologa też jest zawsze wszystko oki. Idź jeszcze do innego może to sprawdzić, może warto pomyśleć o zmianie tabletek? bo te jeśli masz owulację nie mogą prawidłowo działać.

27922 ayaka23 Kobieta, 39 lat, Radom
Agaaganieszka

Agaaganieszka

Dopiero w poniedzialek ide do niego na wizyte , zrobi mi wszystkie badania. Biore Levomine . Ale do poniedzialku bede zyc w stresie. Czy to moze byc ciaza ?

212554 agaaganieszka Kobieta, 37 lat, Przemyśl