Forum Ginekologia

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

~d...m

~d...m

Witam. Idzie teraz 4 miesiąc od kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne Axia. 9 dni temu skończył mi się okres. Wzięłam dwie tabletki, trzecią zapomniałam. Na następny dzień wzięłam 4 i potem już regularnie przyjmowałam aczkowiek przed wczoraj wieczorem dostałam krwawienia. Wczoraj silny ból podbrzusza (aż ciężko było chodzić a o zgięciu się nie było mowy). Krwawienie utrzymuje się cały czas. Nie jest obfite ale jednak występuje. Jakie mogą być przyczyny? Czy to przez pominięcie tej jednej tabletki? (od kiedy zdecydowałam się na taką antykoncepcje jest to jedyna tabletka jaką pominęłam).

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sandra129

~Sandra129

Rzuć tabletki i przejdź na naturalną antykoncepcję, ja stosuje komputer cyklu myway i jestem z niego bardzo zadowolona, nie mam skutków ubocznych no i się nie truje. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

~zuza1997

~zuza1997

tak to krwawienie jest spowodowane tym że zapomniałaś tabletki, nie zawsze ono występuje ale u ciebie może dlatego, że to dopiero 4 miesiąc i organizm się przyzwyczaja :) jednak z tym bólem radziłabym ci abyś powiedziała o tym swojemu lekarzowi być może to jest znak że masz źle dobrane tabletki (oznacza to że mogą dobrze działać ale powodują dyskomfort lub gorsze samopoczucie)
Pozdrawiam :)