Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Idzie teraz 4 miesiąc od kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne Axia. 9 dni temu skończył mi się okres. Wzięłam dwie tabletki, trzecią zapomniałam. Na następny dzień wzięłam 4 i potem już regularnie przyjmowałam aczkowiek przed wczoraj wieczorem dostałam krwawienia. Wczoraj silny ból podbrzusza (aż ciężko było chodzić a o zgięciu się nie było mowy). Krwawienie utrzymuje się cały czas. Nie jest obfite ale jednak występuje. Jakie mogą być przyczyny? Czy to przez pominięcie tej jednej tabletki? (od kiedy zdecydowałam się na taką antykoncepcje jest to jedyna tabletka jaką pominęłam).

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra129

Rzuć tabletki i przejdź na naturalną antykoncepcję, ja stosuje komputer cyklu myway i jestem z niego bardzo zadowolona, nie mam skutków ubocznych no i się nie truje. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość zuza1997

tak to krwawienie jest spowodowane tym że zapomniałaś tabletki, nie zawsze ono występuje ale u ciebie może dlatego, że to dopiero 4 miesiąc i organizm się przyzwyczaja :) jednak z tym bólem radziłabym ci abyś powiedziała o tym swojemu lekarzowi być może to jest znak że masz źle dobrane tabletki (oznacza to że mogą dobrze działać ale powodują dyskomfort lub gorsze samopoczucie)
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...