Forum Ginekologia

Czy mogę byc w ciąży

~Kornelia10263

~Kornelia10263

Kilka dni temu uprawiałam seks oralny. Trochę spermy wyleciało i Miałam rękę w spermie, ale ją wytarłam i zaczęłam się ubierać. Czy przy zapinaniu body i lekkim dotknięciu warg sromowych mogło dojść do zapolodnienia? Dodam, że to były moje dni płodne.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ania niania

~ania niania

Ja bym tego nie lekcewazyla. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel a zalezy ci na czasie. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów,

~ania niania

~ania niania

Z reguly szybko odpowiadaja ale najlepiej zostaw nr tel do mnie odzwonili i uzyskalam pomoc powodzenia

~Izabella134

~Izabella134

Nie, nie jesteś w ciąży, jednak warto być zastanowiła się nad jakąś antykoncepcję, jeśli nie możesz liczyć na partnera to sama się zabezpieczaj np za pomocą damskiej prezerwatywy, ja stosuje pasante female i jestem z niej zadowolona. Kupuję ja na stronie naturalnaplodnosc.

~do autorki

~do autorki

tak, mogłaś zaskoczyć!!!! Jeżeli nie minęło 72h, to zastosuj tabletkę"dzień po", jeżeli minęło a nie przekroczyło 5 dni, to tabletkę aborcyjną, ale tylko pod kontrolą lekarza i w szpitalu. Jeżeli minęło 5 dni i ileś tygodni, to tylko skrobanka i to tylko w szpitalu.
Na przyszłość: na wszelki wypadek do pizdy wsuń globulkę Oval Patentex. Wtedy facet może się spuścić do środka, ale proponowałabym wybrać dodatkowo dzień niepłodny. Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to najpewniejsze dni niepłodne.