Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Moje cykle są co 23 dni i okres zazwyczaj trwa 4 dni. 25 stycznia zaraz po zakończeniu okresu uprawiałam seks z moim chłopakiem metodą przerywaną. Zrobiłam dwa testy ciążowe jeden 5 lutego a drugi 13 lutego czyli w drugi dzień okresu. Okresu oczywiście dostałam tylko, że pierwszy dzień był taki średnio obfity. Następne 3 dni były już normalne. Testy wyszły negatywne dzisiaj 20 lutego czyli w dzień owulacji znowu dostałam krwawienia. Dodam, że jestem teraz chora. Mam grypę. Czy jest jakieś ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Ja w ciąży tez miałam takie objawy wiec całkiem możliwe ze jest to ciaza. Test nie daje pewności. To tylko lekarz może stwierdzić. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel a zalezy ci na czasie. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...