Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość zajścia w ciążę?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania niania

Jesli zostala to tak. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel a zalezy ci na czasie. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

Odnośnik do komentarza

Hej , czy moja dziewczyna może byc w ciąży ? Uprawialiśmy petting wiele razy , i mamy obawy , czy w momencie kiedy po wytrysku wytrzemy penisa z nasienia ( zawsze myję dłonie po takiej sytuacji ), ale czy w momencie kiedy po wycieraniu z siebie nasienia chusteczkami wprowadzę jej palce do pochwy , nie od razu , po kilku minutach , to jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Hej , czy moja dziewczyna może byc w ciąży ? Uprawialiśmy petting wiele razy , i mamy obawy , czy w momencie kiedy po wytrysku wytrzemy penisa z nasienia ( zawsze myję dłonie po takiej sytuacji ), ale czy w momencie kiedy po wycieraniu z siebie nasienia chusteczkami i zapomne umyć ręce wprowadzę jej palce do pochwy , nie od razu , po kilku minutach , to jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Tak dzanse na ciążę sa. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

głupku, za pszeproszeniem, zamiast taką debilną zabawą nabawić się nerwicy seksualnej lub alimentów, wybierzcie dni niepłodne(11 dni przed miesiączką, to 100% dni niepłodne), i dodatkowo wsadź dziewczynie globulkę Oval Patentex do pizdy i spuść się do środka bez żadnego ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 31-szą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość do arnoldka

Arnoldoo
Hej , czy moja dziewczyna może być w ciąży ? Uprawialiśmy petting wiele razy , i mamy obawy , czy w momencie kiedy po wytrysku wytrzemy penisa z nasienia ( zawsze myję dłonie po takiej sytuacji ), ale czy w momencie kiedy po wycieraniu z siebie nasienia chusteczkami i zapomnę umyć ręce wprowadzę jej palce do pochwy , nie od razu , po kilku minutach , to jest szansa na ciążę?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Niedrogi buraku, plemników w ejakulacie jest >200mln. Plemnik jest mikroskopijny, niewidoczny gołym okiem, zatem mógł schować się w szczelinie skóry palców, i uwolnić się jak palce znalazły się w piździe, kómasz jusz tera?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...