Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia w pierwszy dzień okresu, a prawdopodobieństwo ciąży


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Współżylam bez zabezpieczenia ostatni raz 3 stycznia był to pierwszy dzień okresu. Dziś jest 4 dzień kiedy spóźnia mi się okres. Robiłam test 21 dnia cyklu - negatywny i wczoraj wynik również negatywny. Cykle mam przeważnie 28-32. Ani dnia dłużej. Czy jest prawdopodobieństwo abym była w ciąży? Czy dostanę jednak okres? Dodam że mam bóle menstruacyjne. Czuję co chwilę jakby coś ze mnie leciało.

Odnośnik do komentarza
Gość le ginekolog

Witam pania. Ryzyka ciąży nie można wykluczyć jednak aby postawic wlasciwa diagnoze nalezy znac wiecej szczegolow takich jak np przebieg miesiaczek dni plodnych itp.bezposrednio pod tel 786199295 uzyska pani szczegolowa konsultacje lekarska w tej sprawie bezpłatne proszę powołać się na forum.

Odnośnik do komentarza
Gość le ginekolog

Witam pania. Ryzyka ciąży nie można wykluczyć jednak aby postawic wlasciwa diagnoze nalezy znac wiecej szczegolow takich jak np przebieg miesiaczek dni plodnych itp.bezposrednio pod tel 786199295 uzyska pani szczegolowa konsultacje lekarska w tej sprawie bezpłatnie proszę powołać się na forum. Calodobowy nr lekarza wspolptacujacego z forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...