Skocz do zawartości
Forum

Dziwne plamienie i brak miesiączki.


xyz18

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pisze tu bo mam problem. Spóźnia mi się okres jest 23 stycznia a okres powinien się zacząć 18, jednak jakieś 4 dni przed dniem spodziewanej miesiaczki pojawił się dziwny śluz, był tylko przy podcieraniu się lub rano na wkładce. Był on koloru różowego czasem lekko brązowego a nawet przezroczystego z nitkami krwi. Robiłam już trzy testy ciążowe i wyszły negatywne, mój cykl trwa 31 dni i miesiączki mam regularne. Współżyje z partnerem od dwóch lat bez zabezpieczenia, jest to stosunek przerywany, nigdy nie doszło do wytrysku w środku. Miałam tez lekkie bóle podbrzusza i od jakiegoś czasu jestem ciagle zmęczona i łatwo mnie zdenerwować. Co to może być? Czekam na okres jeśli się nie pojawi idę do lekarza, jednak chciałam po prostu się trochę uspokoić pisząc tutaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Tobiaszynka

Witam kobietki, mam nadzieje ze ktoras mi podpowie co moze byc nietak ze mna. Otoz okres powinnam dostac 8 stycznia, zamiast tego mialam 4 dni brazowego plamienia, nastepnego dnia byl sluz z mala iloscia krwi,nastepnego niezaduza plama sluzu z krwia a pozniej jeden dzien brazowego plamienia. Co to moze byc ? U ginekologa bylam,jutro czeka mnie usg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~Tobiaszynka
Witam kobietki, mam nadzieje ze ktoras mi podpowie co moze byc nietak ze mna. Otoz okres powinnam dostac 8 stycznia, zamiast tego mialam 4 dni brazowego plamienia, nastepnego dnia byl sluz z mala iloscia krwi,nastepnego niezaduza plama sluzu z krwia a pozniej jeden dzien brazowego plamienia. Co to moze byc ? U ginekologa bylam,jutro czeka mnie usg. Pozdrawiam

Napisz proszę co wyszło ci na usg :) miałam te same objawy i nie wiem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Tez uprawiam stosunek przerwany mial msc temu tak zamiast okresu brozow rozowe upływy 4 testy negatywne wybralam sie do ginokolga ktory powiedzial mi ze mam czekac do nastepnwgo miesca i teraz wlasnie mam normalny okres stwierdzil ze po prsoru nie bylo owolucji i nie raz tak bywa ze to zwykle wahania hormonalne np przez zmiane temperatury na dworzu bralam tabletki castangus bez recepty nie ma siw czym martwic :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Okresu nadal brak..już 48 dzień cyklu, jedyne co czuje to ból podbrzusza..raz jeden jajnik, raz drugi. Bóle są i silniejsze i takie lżejsze. Test robiłam dziś tez negatywny. Nie mam uczucia swędzenia czy pieczenia pochwy wiec napewno to nie jest infekcja. Do czasu wizyty u ginekologa po prostu umrę z ciekawości. Chciałabym już wiedzieć co mi jest. Mam 18 lat i pierwszy raz taka sytuacje. Mam wrażliwe sutki, a na ich otoczce pojawiają się takie malutkie grudki. Dziś rano wstałam z mdłościami, kręciło mi się w głowie i dlonie bardzo się trzęsły. Czy któraś z was miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...